Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 4 napos edzésterv?

4 napos edzésterv?

Figyelt kérdés

Hali.

Vki nem tudna nekem elírni, egy olyan 4 napos edzéstervet, amiben 2 olyan nap is szerepel amin Mell is van ?

Persze ezen kivül szeretnék hátazni, vállazni, bicepsz-tricepsz, lábazni is. Hasazni mindig edzés végén szoktam szóval azt nem lényeges leírni.



2012. ápr. 5. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Hétfő : Mell - Láb

Szerda : Hát

Péntek : Mell- Váll

Szombat: Bicepsz- Tricepsz

Én eszerint edzek... :)

2012. ápr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És jónak is érzed az edzéstervet ?
2012. ápr. 5. 12:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mellezz kétszer, hanem egyszer add meg neki keményen és hagy pihenjen egy hetet. Így jobban fog fejlődni. Próbáld ki ezt: [link]
2012. ápr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Így van 1X is elég a mellet jól kifingatni hetente, nálam legalábbis jól működik.
2012. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tetszik az az edzésterv amit linkeltél.

Azért szeretném a mellet 2szer berakni egy héten, mert most fogok venni tömegnövelőt, és a testem többi részéhez (hát, bicepsz, tricepsz, has, láb) eléggé el van maradva...:\

2012. ápr. 5. 17:39
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól nem fog jobban fejlődni, ha kétszer edzel rá. Sőt.

De ha nagyon akarod akkor tegyél be a váll elé még mellet, de max csak két gyakorlatot.

2012. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, erre gondoltam.

Hasazni minden edzés végén szoktam és szerencsémre arra kell a legkevesebbet edzenem.

Szóval akkor a 3. napra, Has helyett beteszem a Mellet. Fekvenyomás, meg 45fok.

Úgy rendben lesz ?

2012. ápr. 5. 17:50
 8/10 anonim ***** válasza:

Talán igen, de még egyszer leírom, hogy általában jobban bejön a heti egyszeri kemény edzés a mellnél is.

Legtöbbször nincs is lemaradva az embereknél a mellizom, csak sokan ezt túlértékelik és jóval nagyobbat gondolnak normális méretnek, mint a reális vagy ideális.:)

2012. ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

De az enyém tényleg le van maradva...a hasamon a kockák, majdhogynem "kivülebb" vannak mint a mellem. Mivel elég sovány vagyok, ezért nem fejlődött annyira. De ezen változtatunk.

2012. ápr. 6. 09:39
 10/10 anonim válasza:
Mellet csak heti 1x, és a lábat ragd külön,ne a hátat (szerintem)a has meg mehet heti 2x, de nálad egyszersem látom tervben.
2012. aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!