Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék úgy fogyni,...

Hogyan tudnék úgy fogyni, hogy nem izmosodok?

Figyelt kérdés
20éves lány vagyok. A felsőkaromon van egy kis felesleg amit szeretnék lefogyasztani, de félek, ha fekvőtámaszokat csinálok akkor attól izmos lesz, nem fog fogyni. Ezen kívül még a hasamra is szeretnék valamit..Kondiba nem járok, nem is szeretnék, szóval valami itthoni gyakorlat kéne, felüléseket csinálok, de szerintem az nem az igazi :D Előre is köszi :)
2012. márc. 21. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért félnek a nők ennyire az izmoktól??? Szörnyű...


Amúgy.

Dögig hajtogatott alapdolog: helyi zsírégetés nincs. Csak a karodról nem tudsz fogyni, max ha lekaparod smirglivel.

Fogyás megfelelő étrenddel (szálkásító diéta), és aerob edzésmódszerrel lehetséges.

2012. márc. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem félek az izmoktól, csak nem szeretnék soha úgy kinézni mint azok az izmos szálkás nők...mondjuk gép előtt ülve nem fenyeget nagy veszély hogy olyan leszek :D:D Tudom, hogy csak karról nem lehet,de egész felsőtestről talán talán :) Azért köszi :)
2012. márc. 21. 17:59
 3/14 anonim ***** válasza:

Ilyen nem szeretnél lenni: [link]


Vagy ilyen: [link] ?

2012. márc. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyik sem :D nekem már a második is túl izmos...én csak azt szeretném hogy vékonyabb legyek..10éves koromban volt kocka hasam mert tornáztam elég keményen, úgyhogy abból elég volt :D egy kicsivel laposabb has, kicsivel vékonyabb lábak,karok, kicsit kerekebb fenék és máris elégedett leszek magammal :D:D
2012. márc. 21. 18:13
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor marad a szálkásító diéta és az aerob edzésforma... csak könnyen lehet, hogy mellből is fogysz majd :D és azt is megsúgom még, hogy a női test szépséges idomait nem a zsír, és nem is a csont adja, hanem az izom. Ahogy a fenék kerekségét is :P
2012. márc. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért nem horribilis kilókat akarok fogyni csak ilyen 5kg körül..maximum :D Szóval nem csonti szeretnék lenni csak kicsit feszesebb bőr kéne..najó meg laposabb has :D a mellemből meg a 2-3-4-5kilótól csak nem fogyok annyit :O :D a fenék kerekséggel mondjuk nincs is gond,csak fürdőruhában..úgy olyan laposnak tünik..ez mitől lehet? :D
2012. márc. 21. 18:25
 7/14 anonim ***** válasza:

Navárjál, ha fogysz, attól pont hogy nem lesz feszesebb a bőröd... asszem Oo hiszen kisebb térfogatot kell összetartania. 3-4-5 kiló egy pár hónap alatt összejöhet, nem tudom mellből mennyit fogynál ezalatt, de azt mondják, onnan vesz el legelőször zsírt a szervezet, szóval lehet ezt is megérzed, lehet nem, nem tudom, erről nincs még első kézből tapasztalatom. A feneked meg azért lapos, mert nincs farizmod, ami kerekre tolná :P

De ha ezt meg is csinálod, nem térhetsz vissza arra az életmódra, amivel a "kövérebb" alakodat elérted, hiszen akkor újra el fogod érni. Valahogy fent is kell tartani, amit megszereztél.

2012. márc. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Pont hogy attól szokott feszes lenni a bőröm ha fogyok :D ha nem eszek 1napig utána olyan szép feszes a bőröm a combomon hogy csak na :D a fenekem meg kerek, csak a fürdőruhától nem tűnik annak valamiért, pedig amúgy meg az :D Igen hát azt tudom hogy ha egyszer lemegy annyi kiló amennyit szeretnék utána nem állhatok le, hanem ugyanúgy edzeni kell tovább,mert ha nem teszem olyan mintha semmit nem csináltam volna :D
2012. márc. 21. 19:31
 9/14 anonim ***** válasza:
Az nem jó, ha nem eszel 1 napig, az nem is igazi fogyás, az csak valami ideiglenes tápanyaghiány. Nem tudom, igazából mi történhet. Azt sem vágom, hogy lehet a feneked csak fürdőruhában nem kerek :D sanszos, hogy amúgysem az (látatlanban csak tippelek), csak a ruha valahogy összefogja.
2012. márc. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jó, de ha mondjuk édességet semmilyen formában nem eszek pár napig, már akkor is feszes lesz a bőröm..vagy csak egy kis mozgástól..van comberősítőm, azt fél óráig csinálom és máris feszes tehát nem értem én sem :D a fenekemet meg úgyértem hogy ruha nélkül kerek :D eléggé.. :D a farmer ponthogy lelapítja :D ezért nem is értem hogy fürdőruhában miért csúnya :D
2012. márc. 21. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!