Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet a leghatásosabban...

Hogy lehet a leghatásosabban fogyni combból? Milyen gyakorlatok vannak rá? Sajnos elég szerencsétlen alakkal áldottak meg.

Figyelt kérdés
Hogy idézzem az egyik haveromat : ,, neked tipikus niggerbulás alakod van''...Azaz nagy fenék, vastagabb combok :S...Nem vagyok túlsúlyosnak mondható , csak enyhén ducinak...Azaz lenne egy olyan 2-3 kiló comb körül aminek elviselném a hiányát :D Egyik oldalon azt olvastam hogy SEMMMMIKÉPPPsem csináljak guggolásokat , a másikok meg ennek az ellenkezőjét.. Na most akkor mivan:)?
2012. márc. 4. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
kép nélkül elég érdekes lessz tanácsot adni..diétáz nézz étrendet a gugli a barátod
2012. márc. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:

nincs helyi zsírégetés,soha nem is volt


szálkásító diéta legyen és heti 3-4x aerob mozgás legyen.

egész testről fogsz fogyni.

2012. márc. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj rám jól. 3 hónap alatt olyan feneked és combod lesz, hogy sírni fogsz örömödben a tükörben ahányszor belenézel. Ráadásul erős hátad is lesz, és mindezt egyetlen gyakorlattal. a gugolással. Kérlek linkeld azt az oldalt, aki ezt ellenezte... Személyes tapasztalat!!!!! Nagyon fontos viszont, hogy szabályosan csináld, mert ha nem azt teszed, ártasz az ízületeidnek. Egy kicsit kilépsz, legyen egy 30-40 centi a lábad közötti táv, a sarkad nem emeled fel a földről!!!! Annyira mész le csak, amíg érzed, hogy dolgozik az izom. Nem ülsz le úgymond, nem pihensz meg mikor lent vagy. 4 szériát csinálsz, ami azt jelenti, hogy négyszer gugolsz. pl 30at gugolsz, megpihensz... (30 másodperc) utána 20at gugolsz, megint megpihensz... utána 15, majd 10.... Úgy oszd be, hogy oda kell baszni az izomnak, hogy fejlődjön, erősödjön!!!! addig nyomod, amig birod, s még 3-at! másnap pihensz

és nem dolgozol rá az izomlázra,

de amint elmult, azonnal tolod a következő szériát.

Ugy lenne helyes, hogy edzőteremben nyakad mögé veszed a hosszú rudat, és növeled a sujt a szériában... Erősíti a hátad,a lábad, kerekitti a popsit, égeti a zsírt. Igy 100% az eredmény, örökre hálás leszel, ha adsz egy esélyt magadnak.... A fejben dől el egyébként... Kitartást!!!

2012. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attila, az igaz, hogy a guggolással (és szerintem a kitöréssel) tudsz izmos hátsót kialakítani, de a zsírt a diéta és az aerob vagy kardio edzések viszik le, ahogy dirtboy is írta. Tehát szerintem is kell guggolni, de az étrend megváltoztatása nélkül kevés lenne.
2012. márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jogos Montez :)
2012. márc. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!első válaszolónak itt a kép : [link]

kb ilyesmi, és bocsi a gagyi képért .. :)

Az oldalt amin most már tudom hogy téves infó volt, sajnos nem tudom belinkelni ..nem találom még régebben láttam:/

2012. márc. 5. 16:07
 7/8 A kérdező kommentje:

De az volt a mondandójának a lényege hogy ,,guggolással CSAK izmosítani lehet a combot így még ,erősebb' '' lesz...

És a futást ajánljátok ? :)

2012. márc. 5. 16:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Erősebb lesz, de ducibb nem! A tagolt izomzat formát ad nekije.
2012. márc. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!