Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen itthoni gyakorlatokkal...

Milyen itthoni gyakorlatokkal formálhatom/izmosíthatom a combom?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és lány. 163 cm vagyok és 51-52kg. Később fogok járni terembe is, de most itthon szeretném formálni a combom. Taposógépezem heti 4szer 60 percet, de ez inkább aerob. Milyen gyakorlatokat tudnék itthon csinálni, a nagyon ugrálóst nem szeretem. És futni utálok. Van itthon 2db 3kg-os súlyzóm. A "kitörés" az milyen? Pontosan h kell csinálni? Minden válasznak nagyon örülnék. Vádliformálásra a lábujjhegyre állás jó, nem? Abból milyen gyakran hányat kell csinálni?

Ha kell még infó, akkor kérdezz.

Köszönöm mkinek, aki válaszol! :)


2009. jún. 7. 23:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyit h fenék gyakorlatokat is írhattok, amitől feszesebb, kerekebb lesz a popsim. Sajnos genetikailag elég lapos és hallottam h sportolással lehet izmosítani. :)
2009. jún. 7. 23:45
 2/7 anonim ***** válasza:
2009. jún. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de te ennyire szereted ezt az oldalt vagy fizetnek neked h ennyit reklámozod? :) Csak kíváncsiságból kérdezem, semmi rosszindulat nélkül.


Amúgy az gond ha guggolás közben kattog a térdem. Régen csináltam napi 50-et, majd 1 hét múlva 100-at majd 150-et de abbahagytam a kattogás miatt. Szted folytassam? Félek h vmi bajom lesz.

2009. jún. 8. 00:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel írtad, hogy lány vagy én javasolnék Neked egy Rubint Réka DVD-t. Mondjuk a 4-est, de kezdetnek talán az 1-es vagy 2-es is elég lenne.

Rengeteg kitöréses és guggolásos gyakorlat van rajta. Gyakorlatilag ezeken DVD-ken van egy-egy 20 perces kifejezetten combformáló blokk, ami nagyon hatásos. Ha ezt vállalod a súlyzókra nem lesz szükség a combformáláshoz.

2009. jún. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért lett linkelve sztem a bodybuilder mert minden gyakorlat részletesen le van írva és képpel (animációval) is van illusztrálva ami kezdő esetében hasznos lehet.
2009. jún. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Köszönöm, de te ennyire szereted ezt az oldalt vagy fizetnek neked h ennyit reklámozod? :) Csak kíváncsiságból kérdezem, semmi rosszindulat nélkül."


Bazki azért linkeltem be mert minden gyakorlat le van írva amit kérdeztél. Szöveggel, képpel, néhol videóval, mit nem lehet ezen érteni? :)

2009. jún. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mkinek a választ! Rékás gyakorlatok tényleg jók.


Body-builderesnek: tudom, és köszönöm is, csak azért kérdeztem mert mindenütt reklámozod. :) Amúgy tényleg jó az oldal.

2009. jún. 8. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!