Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szevasztok. Már 5 hónapja...

Szevasztok. Már 5 hónapja thai boxolok és jövőhónapban mennénk edzőmérkőzésre szolnokra. Hogyan tudnám növelni az ütőerőmet?

Figyelt kérdés

2012. febr. 6. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 5 éve karatézom! Szerintem edzel tudok segiteni...Ha van box zsákod...ál magasságban ragassz oda 1 kis darab lapot (mint álcsúcs, célpontként) Azt gyakorold leginkább, hogy pontos legyen az ütésed nem inkább erős! Egy álra mért ütés 8-13 kg-ig kiütést eredményez! Még annyi,hogy a csipődet is fordisd ha üdsz,legyen benne az ütésbe az egész tested...ez a jobb egyenes! A többivel ugyanígy gyakorolnák! Remélem tudtam segiteni és sok szerencsét a mérkőzéshez! Üdv!
2012. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hogy növelni? De amúgy árnyékboxolj sokat 2-3 kg-mos súlyzóval, fekvőtámaszt is sokat nyomj nekem így elég jó lett egy idő után
2012. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fogj a kezedbe 1-1 súlyzót, és mozogj robbanékonyan, és üss! Hajrá
2012. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=YQIWSct_Uec&feature=relmfu

de 5 hónap után inkább arra edz szerintem,hogy végig bírd a meneteket,szóval a helyedben állóképességre edzenék inkább,főleg ha ilyen rövid idő van hátra.

meg persze az ütőerő alapja a jó technika mellett a testsúly.

2012. febr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a segitséget.
2012. febr. 7. 15:41
 6/9 A kérdező kommentje:
amugy 4.válaszoló az állóképességgel nincs baj mert 10 évig fociztam és a futás az jól megy meg birom is :D:D:D
2012. febr. 7. 15:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor már baj nem lehet :DDD
2012. febr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Texas Tex válasza:
Edz a hátralevő 1 hónapban, 12-14 unciás kesztyűben. Meccsen felveszed a 10 unciásat és pörgősebb leszel. Ez egy apróság, de szerintem nem hülyeség...
2012. febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nincs ithon 12 oz-s kesztyű csak 10 oz-s de már zsákolok és nehéz súlyzóval ütögetek 3*5 öt mindkét kézzel.
2012. febr. 8. 19:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!