Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valakinek infó szegedi thai-bo...

Valakinek infó szegedi thai-box edzésről, van egyáltalán? Ha van akkor milyen szinten űzik?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen,van.

[link]

Am elég jók,mentem már 'tigris' ellen is,nem mondom,h megvertek,de azért itt éreztem,h meg kell harcolni azért a győzelemért.Nagyon jók,főleg hazai viszonylatban,kb egy szinten vannak az ukránokkal(!).De azért vigyázni kell velük,mert ezek full verseny Tha Boxolók,nem úgt mint pl. nálam,h Muay Thai-t tanulok,de indulok Thai Box versenyeken is.Szal ott nem fogsz olyat látni,h Muay Boran,meg Muay Thai Chaiya technikák,szal földharc,fogások,feszítések,dobások,és egyéb finomságok.Talán könyököst fogsz látni,de abban nem vok biztos.Sajnos azt se tom,h utcán mennyire jók,mivel még csak rinben mentem néhánnyal (konkrétan 3-al,de nagyon sok versenyzőjük van,és többés kevésbé mind1iks jó.)

2012. jan. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egyébként merrefelé laksz?
2012. jan. 18. 12:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem arrafele.
2012. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja értem, azt hittem te is Szegedhez közeli vagy. :)
2012. jan. 18. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!