Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás súlyzókkal?

Futás súlyzókkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 4 hónapja edzek konditeremben.197cm, és 90 kg vagyok.79kg-ról kezdtem,de nem látszik olyan feltűnően a kg-ok. Úgy gondoltam,hogy a súlyzós edzés mellett, majd tavasztól elkezdek 2db 3 vagy 5kg-os súlyzókkal futni. Dietetikus ismerősöm szerint az nagyon jól fejleszti,dolgoztatja a hát,váll,bicepsz és hasizmot.

Vélemény?


2012. jan. 29. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
bocsi hogy nem a kérdésre, de szerintem nem normális, hogy 11 kiló feljött, milyen az étrended?
2012. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Reggel gabonapehely, fehérjeturmix, ebédig csirkemell+rizs, ebéd a suliban, majd este eszek gabonapehely+turmix.
2012. jan. 29. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:

teljesen normális, ilyen tömegről első évben 25 kilót lazán lehet hízni


aki viszont súlyzókkal futást tanácsolta nyugodtan küldd el a f@szba, meg amúgy is küldd el mert dietetikus

2012. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Jagello válasza:
Nem szabad súlyokkal futni kezdőknek semmiképpen...amúgy nem tudni, hogy hova akarod tenni a súlyt..a profi atléták mellény súlyt viselnek ez ami szimmetrikusan terheli a megfelelő izmokat..de az említett izmokat ne így akard edzeni..ez a lábat edzi, de mást nem és ne is akard,mert csak a gerincedet tennéd tönkre és a többi izületet..
2012. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!