Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A futással milyen eredményeket...

A futással milyen eredményeket érhetek el?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva nem ártana felszednem néhány kilót, és az étrendemen már változtattam,sikerült is felszednem 3 kilót,viszont úgy döntöttem,elkezdenék mellé mozogni. A futás lenne kivitelezhető munka és iskola mellett,kedvem is több hozzá,mint konditerembe járni, arról nem beszélve,hogy pénzkímélő sport. A környéken meg is tudnám oldani,hogy heti háromszor fél órára elmenjek futni,viszont azzal riogatnak,hogy a futás fogyaszt. Ha heti háromszor fél órát futok, azzal csak erősödöm nem?Az étvágyam jobb lesz, a közérzetem is,de gondoltam megkérdezem a hozzáértőket. :)

A normális válaszokat előre is köszönöm!


2012. jan. 12. 13:37
 1/2 dirtboy ***** válasza:

a futás kalóriát éget, remélem nem kell a többit magyaráznom.

futástól aligha erősödsz inkább az állóképességed javul,meg ugyebár egészségesebb leszel a mozgástól.

2012. jan. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
akkor nem ez kell neked persze néha ezis jól jön de leginkább konditerembe kellene menned vagy otthon is végezhető gyakorlatokat és mellette jó sokat enni de a sok futás felejtős csak még soványabb leszel...és gyengébb
2012. jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!