Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez hogy lehet...

Szerintetek ez hogy lehet hogy fekve 90 kilót nyomok de a karommal 30 kg alig bírok felemelni, és kötélre egyátalán nem bírok felmászni?

Figyelt kérdés
fekvőből is bármennyit meg bírok csinálni

2011. dec. 31. 12:57
1 2
 1/17 dirtboy ***** válasza:

sehogy,ne kamuzz

nyomj le 300fekvőt szünet nélkül vedd fel videóra tedd fel netre és linkeld be nekem szépen. köszi

2011. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem ilyen nagy számra gondoltam mondjuk ugy 80 db ra
2011. dec. 31. 13:04
 3/17 anonim ***** válasza:

egy csontsovány 20 kilós gyerek is lehet hogy könnyedén fel tud mászni egy kötélre, míg egy nagyobb súlyt nem tud felemelni. Szerinted fekete laci fel tudna mászni a kötélen?

Na jó nála a súly is sokat latba vet, de amúgy az számít az izmaid mihez vannak edzve, bár alapból ha erősebb vagy és nem vagy 200 kiló akkor mennie kellene a kötélmászásnak is. Edzd különféle izmaidat különféle gyakorlattal pl. húzódzkodás

2011. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 dirtboy ***** válasza:

/fekvőből is bármennyit meg bírok csinálni/

a bármennyibe bele tartozik a 300 is.


ha ilyen hanyagul fogalmazol írd át az a 90kilót mert azt is elírtad.

2011. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem azt nem írtam el :)
2011. dec. 31. 13:10
 6/17 dirtboy ***** válasza:

pedig elég lehetetlen adat,gondolom a 30kiló felemelést úgy érted hogy bicepszezés nem pedig deadlift formájában.

valahogy fura hogy háromszor annyival nyomsz fekve mint amennyivel bicepszezel bár ez nem lehetetlen hogy ha csak fekve nyomásból állnak az edzéseid,más izmot meg leszarsz,csak a mell,váll,tricepsz amit erősítesz.

2011. dec. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
igen úgy szoktam karra szinte soha nem edzek mert soha nem is ment és azt hanyagoltam
2011. dec. 31. 13:22
 8/17 A kérdező kommentje:
a haverom meg 50 kg val bicepszezik de mégse tud kinyomni csak 75 kilót ő 70 kilos én 80 kg vagyok
2011. dec. 31. 13:23
 9/17 dirtboy ***** válasza:

az fa sza hanyagold csak,végül is igen az életben sokkal többet ér az hogy mennyivel nyomsz fekve mint hogy a karod gyenge e.

ha valaki azt mondja majd hogy ki kéne vinned egy szekrényt a szobából akkor mit mondasz majd?

kitalálom.

én kemény csávó vagyok,gyúrok,90el nyomok fekve de sajnos a bútorokat nem bírom meg mozdítani,hívjatok egy gizda gyereket akinek erős a karja.

2011. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
és amúgy ütéshez melyik kell hogy erősebb legyen ?
2011. dec. 31. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!