Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha valakit gégén ütök, akkor...

Ha valakit gégén ütök, akkor attól csak a támadóm nem kap egy fél max 1 percig levegőt vagy attól meghalhat egyátalán?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem behalhat ja, attól függetlenül hogy jó önvédelmi célpont, csínján kell vele bánni.
2010. máj. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem íróval. Veszélyes!!!
2010. máj. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hát,ha eltöröd a gégéjét,akkor neki sanyi, téged meg a börtönben fognak seggbekúrálgatni a homár cellatársaid a következő 20 évben a magyar törvények értelmében.függetlenül attól h késsel vagy rakétavetővel támadtak rád:/
2010. máj. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, inkább rúgd tökön ha nincs más.
2010. máj. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Haverom faterjával történt egy éve.Mint tanú,azóta járkál a bíróságra.Verekedés volt a buszon 3an 1 ellen.Az az egy viszont úgy védte meg magát,hogy az első támadót torkonütötte,a másodikat szemen,a harmadik feladta.Mire kiért a mentő a torkos meghalt,a másiknak kifolyt a bal szeme.

Súlyosbító körülmény,hogy kiderűlt kung-fu mester,tehát a teste fegyvernek minősűl.Letöltendő lesz,hiába van mellette az összes utas.

Uh szerintem csak szorítsd meg,ne üsd a torkot.

2010. máj. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!