Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem fognak kinevetni, h vívni...

Nem fognak kinevetni, h vívni szeretnék? Érdemes egyátalán 18 évesen belekezdenem?

Figyelt kérdés

Nos, 18 éves lány vagyok. És sokat hezitálok azon, h milyen sportba kezdjek bele. Úgy döntöttem, h mivel a mi városunkban oktatnak vívást jelentkezem. Lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban:

mennyi a havidíj átlagban?

nem késő 18 évesen elkezdeni?

meg kell vennem a feszerelést(úgy hallottam, h nagyon drága)

nehéz sport?

érdemes belekezdenem?


2010. márc. 30. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

ha van kedved hozzá akkor igen érdemes belekezdened...

sztem 3000 ft nál nincs több vagy az már sok is

miért nevetnének ki?... értelem rulz

semmit se késő elkezdeni...

2010. ápr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom, h miért nevetnének ki.

De engem szinte mindig kinevetnek, ritkán vesznek komolyan, és kevés az a dolog, amiből jó vagyok...

2010. ápr. 1. 20:20
 3/3 anonim válasza:

Hát a havidíj mindenhol más. Mifelénk egy hónapban összesen 2000 ft, de az egyesület biztosítja a felszerelést. De ha komolyabban szeretnéd űzni (versenyszinten), akkor igenis olyan felszerelést kell venned, ami megfelel az Európai Unió előírásainak (ezek FIE előtaggal vannak jelezve). Nos, egy FIE felszerelés jóval 300 000 Ft felett van.

Mint minden sportnak, ennek is vannak nehézségei, de hát nem létezik lehetetlen ;) Vágj bele, én nár négy éve imádok járni <3

2010. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!