Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintetek 17 évesen lehet...

Szerintetek 17 évesen lehet úszó eggyesületbe belépni? Nem fognak kinevetni a többiek hogy én ilyen kórban akarok belépni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 14:39
 1/5 anonim válasza:

Kórban ne menj úszni, mert csak még betegebb leszel.

Ez attól függ mennyire vagy jó úszó és mennyire profi az egyesület, csak akkor tudod meg, ha megkérdezed az edzőt, majd megmondja mehetsz-e vagy sem.

2010. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom igazából milyen profi az eggyesület. Kisvárosi(30000fő).

Azt tudom, hogy még nem voltak OB de megyei már néha szoktak nyerni.

2010. júl. 17. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
azért előtt nézd meg, hogy hogyan írják az egyesületet.
2010. júl. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jól van na
2010. júl. 19. 23:17
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ha be tenyleg be akarsz lepni,akkor tedd meg. MI van akkor ha 17 evesen teszed ezt meg? meg nagyon fiatal vagy,ne hagyd magad, kuzdj az almaidert!!! Ne torodj senki massal ( lehet most kirohognek,de mikor meglatjak h uszol, akkor elajulnak,es szegyenukben kiiratkoznak onnan;) ) hanem szedd magad,es azonnal iratkozz be! :) Sok sikert kivanok
2010. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!