Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi az izomnövesztők hatásának...

Mi az izomnövesztők hatásának lényege és káros következménye?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 22:09
 1/7 dirtboy ***** válasza:
100%

először is magyarázd már meg hogy mit értsz izomnövelő alatt mert pár éve foglalkozok testépítés nevű sporttal de nem tudom mi azaz izomnövelő,még nem halottam róla.

fejts már ki bővebben.

2011. dec. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy ezt a kérdést biológia órán kaptuk. Gondolom a különböző doppingszerek.
2011. dec. 27. 22:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor a biológia tanárnak nyugodtan megmondhatod, hogy egy hülye. Izomnövesztő nem létezik.
2011. dec. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

8 év testépítés után sem hallottam még arról, hogy feltalálták az izomnövesztőt, pedig a fene enné meg, énis beszereznék akkor belőle pár dobozzal.

Na, komolyra fordítva a szót: Izomnövesztő nincs, táplálékkiegészítők vannak, amik segíthetnek a helyes táplálkozásban, és hogy az étrend rendben legyen egy sportoló számára. Ezek a fehérjék, vitaminok,stb. Káros hatásuk nincsen, nem szabad összekeverni őket a szteroidokkal, doppingszerekkel, amik viszont károsak. Lényege az, hogy van számos hülyegyerek, aki azt gondolja, hogy attól majd nagy és izmos lesz,baromi nagy bicepszekkel, holott nem, fokozottan káros az egészségre, másrészről nem is igazi izmot épít, hanem nagyjából vizet fog fel, vizesít. Káros következményét ezzel el is mondtam. Ésszerűtlen használat mellet vezethet vese-máj-látásproblémákhoz.

2011. dec. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Azért nem hiszem, hogy ez a kérdés így hangzott volna el a tanár szájából. Ha mégis, akkor balf@sz.


Válasz a kérdésre: (ha tényleg így kérdezte, akkor neki is megmondhatod)

1. Izomnövesztő nincs.

2. Étrendkiegészítők: nem dopping, hanem élelmiszer, nincs káros hatás.

3. Dopping: káros hatása ugyanannyi mint a többi gyógyszernek, amit a nagymamája szed és amit ő is adagol a gyerekeinek ha betegek. Kevésbé káros mint a dohányzás.


Ja és ha kiakadna, akkor mondd meg neki, hogy nézze a 2012-es Olimpiát, mert ott majd látja hogy mi a dopping "hatásának lényege"!

2011. dec. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 oyeacch ***** válasza:
Nyugodtan röhögd pofon a tanárt.
2011. dec. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. A kérdés pontosan így szól. Gondolom az ilyen szerekre gondolt, amiktől jobban gyarapszik az izom.

És köszönöm a válaszokat!

2011. dec. 28. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!