Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire káros ha ropog a...

Mennyire káros ha ropog a könyököm, és én igy járok le a kondiba?

Figyelt kérdés
Már egy jóideje ropog a könyököm,viszont most elterveztem,h lejárok a kondiba,néhány alkalom már megvolt,nem csak kondi közben ropog,alap esetben is súly nélkül,de nem fáj,csak ropog,szedjek valamilyen porcerősítőt,mert nem szeretném,h teljesen tönkremenjen a könyököm?
2011. dec. 3. 14:45
 1/3 dirtboy ***** válasza:
szedhetsz mert az sosem árt de nem ártana kideríteni a ropogás okát,legalább egy csontkovácsot fel kéne keresned
2011. dec. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2011. dec. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,amugy sejtem az okot,megerőltethettem,vagyis a 2. kommentnél a 2. lehetősség,h mitől ropog:)majd jövőhéten veszek porcerősítőt,és megnézem,h lesz e változás,és gondolom,igazad van ártani nem árt,ha nemjavul,akkor elmegyek orvoshoz:)
2011. dec. 3. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!