Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki szed Jumbo-t?

Ki szed Jumbo-t?

Figyelt kérdés

A következők érdekelnének: Normális az ha hányingerem van tőle egy kicsit?(5 kanállal szoktam bevenni egyszerre vízben elkeverve)

Mennyire segít ez híznom?

Mennyire káros?

Számít az h. melyik napszakban használom?

Illetve tudtok valamim jó edzés tervet egy kezdőnek ami azért hatékony és otthon is elvégezhető?

A válaszokat előre is nagyon köszönöm!

18F


2011. nov. 10. 17:18
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:

Normális az ha hányingerem van tőle egy kicsit?


mondhatjuk normálisnak mert elég sokan így vannak vele


Mennyire segít ez híznom?


nem hízásra kéne használni a tömegnövelőket,másrészt meg nem tudom megmondani hogy menyit számít nálad ez a plusz kalória


Mennyire káros?


ezek nem koxok csak táplálék kiegészítők,amik kajából vannak,minek szeded ha azt sem tudod hogy micsoda


Számít az h. melyik napszakban használom?


nem vágom az cukor arányát,reggel biztos hogy lehet inni meg edzés után,de meg nézheted shopbuilderen mi van róla írva


/Illetve tudtok valamim jó edzés tervet egy kezdőnek ami azért hatékony és otthon is elvégezhető?/


tele van a net tömegnövelő étrenddel és kezdő edzéstervekkel,nézz egyet

ajánlom a bodybuilder.hu oldalt

ezt pedig olvasd el:

[link]

2011. nov. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!Am. tudom h. ez egy táplálék kiegészítő de annyi rosszat mondanak..Szóval ezzel azt akarom mondani h. egy átlag tapasztalt ember véleménye többet ér mint egy leírás a webbetegen vagy az imént ajánlót oldalon...
2011. nov. 10. 17:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Oszdd szét két felé az 5 kanalat, hátha úgy nem terheli meg annyira a gyomrod.
2011. nov. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 N0rbi04 ***** válasza:
Ja az segít. Én is két részletben ittam: reggel, valamint edzés után. Én egy doboz után szoktam egy szünetet tartani mikor csak sima fehérjét iszok, szénhidráttal. Van benne L-arginin vagy mi és azt olvastam, hogy ajánlatos egy hónap után 1-2 hét szünetet tartani. De egyébként nincs dobozon, hogy kellene szóval ez csak saját "spekuláció".
2011. nov. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 dirtboy ***** válasza:
nem kell szünetet tartani,szedheted a jumbo-t folyamatosan ameddig kell
2011. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell szünet, mondom, szimplán csak oszdd ketté az adagot.
2011. nov. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

a sok balfék idióta.


a kérdésedre válaszolva...

2011. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért lettél rosszul, mert adagonként tekintélyes mennyiségű ch-t tartalmaz, oszd el 2-3 felé az adagokat.

Segít a hízásban, ha nem csak erre támaszkodsz. Magyarul tisztában vagy hogy mennyi fehérjét,ch-t viszel be naponta, és a szükséges bevitelből mennyit fedezel a Jumbo-val.

Egyátalán nem káros, ez is kaja, csak por alakban.

A fogyasztásról annyit hogy este 6-7óra után már ne igyad. Fogyaszd reggel,napközben (déltuán), edzés után. Ezek megfelelő időszakok, oszd el tetszésed szerint.

Sok sikert! Üdv.

2011. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Esetleg valami jó kiegészítőt tudtok ajánlani mellé?
2011. nov. 15. 14:50
 10/12 A kérdező kommentje:
Jah és nekem a pólusban egy csaj akitől vetem azt mondta h. lefekvés után vegyem be egy srác pedig h. 4 kanállal vegyek be edzés előtt.De én 5 kanállal veszek be edzés után mert sokan meg ezt javasolták.Jah és tegnap kétfelé osztva ittam meg és így nem volt hányingerem tényleg.
2011. nov. 15. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!