Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez így működhet?

Ez így működhet?

Figyelt kérdés
Creatine monohydrate Amino4000 Brutal Anadrol és Power Protein szedése közben ha jó a kaja és az edzés kb 1 hónap alatt menyit fejlődnék ?
2011. dec. 24. 19:45
1 2
 11/14 dirtboy ***** válasza:

ha rokon hanem tök hülye hozzá az egyszer biztos,felőlem járhatsz hozzá nekem lényegében mindegy én szóltam hogy nem jó így és én csak jó akarok azt elhiheted.

egyébként a legszarabb fajta aminot ajánlotta a tablettásat,ráadásul elég drága is.

a tablettás szívódik a leg szarabbul és az aminosav tabletta nem más mint 100%fehérje por össze préselve.

ugyanis az aminsóvak a fehérjék építő kövei nem pedig valami csoda anyag.

legalább akkor már vagy BCAA vagy l-glutamint ajánlott volna a hülyéje de nem.

vitamin meg gondolom eszébe sem jutott a srácnak.

na mindegy az én ajánlatom hogy keress egy hozzá értőt embert aki majd segít mindet helyre állítani.

2011. dec. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
:DDDDDDD a naposint meg a danabolt meghagyom neked értelmes válaszokat várok mint az előzők
2011. dec. 24. 20:18
 13/14 A kérdező kommentje:
rendben köszi vitaminmt is mondott de akkor mind köszi hello
2011. dec. 24. 20:21
 14/14 anonim ***** válasza:
Anadrolt add el többit szedheted, csak az a baj nagyon fiatal vagy még. Ha feltételezzük, hogy a kajád 110% os akkor jó ez így, csak a kérdés, hogy megéri-e.
2011. dec. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!