Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez így működhet?

Ez így működhet?

Figyelt kérdés
Creatine monohydrate Amino4000 Brutal Anadrol és Power Protein szedése közben ha jó a kaja és az edzés kb 1 hónap alatt menyit fejlődnék ?
2011. dec. 24. 19:45
1 2
 1/14 dirtboy ***** válasza:
ez így nem működhet.
2011. dec. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
leirod hogy miért ?
2011. dec. 24. 19:47
 3/14 dirtboy ***** válasza:

azért mert nem értesz hozzá csak meg veszel mindenféle kieget és várod a csodát 30 napa alatt.

ne is tagadd a kérdésedből rögtön rá jön bárki aki ért ehhez a sporthoz.

egyébként mennyi idős vagy és mióta edzel?

2011. dec. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt mennyit? gondolom izomban, tehát a tömegelés alatt felszedett zsírt, plusz vizet hagyjuk. úgy 50 dekát, esetleg valamivel többet. mint egy kis szalámi a hentesnél, 50 dekát kérek :D az nem sok, de az 1 hónap sem.

persze hogy mi lesz azt nagyban fogja befolyásolni a genetikád, a kajára is könnyű rámondani hogy jó, de a valóságban megvalósítani már egy másik dolog.

2011. dec. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
kb 8 hónapja edzek én nem értek nagyon hozzá csak ami tapasztalatom van 14 éves vagyok és egy edzö segítségével lettek ezek megvéve az anadrolra pedig aztmondta nyugodtan szedhetem mer valami természetes tesztoszteront növel egyszer már szedtem akor 4kg ot híztam
2011. dec. 24. 19:51
 6/14 dirtboy ***** válasza:

azt az edzőt azonnal hagyd ott,aki ilyet mond és ezeket tanácsolja az nem ért semmihez,az egy kamu edző szerintem papírja sincs róla.


ami baj az az hogy amino4000 teljesen felesleges,anadrol teljesen felesleges és a te korodban nem is szabad a homoháztartással játszani még legális úton sem.

kreatin szintén felesleges addig amíg a kaja nem tökéletes.

azaz a te esetedben.

egyébként is még fiatal vagy ehhez a sporthoz,pár évet várhatnál vele nem maradnál le semmiről.

2011. dec. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14évesen tuti attól híztál 4 kilót lol Az nem edző aki ezeket javasolta neked.
2011. dec. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az edző messziről a rokonom :D van papirja nagyon sokan járnak hozzá egy ugyanien idős barátom ugyanezekkel a szerekkel szedte és 5kg ot hizott pl: fekvenyomásba 20 kg al többel szériázott . ezért kérdeztem hogy mindenkinél ugyanígy hat -e
2011. dec. 24. 19:58
 9/14 anonim ***** válasza:
ami 100%, hogy külön aminosav tápkieget kezdőknek.. tényleg érdekes. de dirtboy többet tud nálam, csak gondoltam én is alátámasztom amit írt, szerintem is érdekes összeállítás, legalábbis biztos hogy nem szokták ezeket ajánlani 1. kezdőknek, 2. fiataloknak. csak egy vélemény :)
2011. dec. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
14 évesen kreatin, protein, de főleg tesztoszteronnövelő??? A napozim, meg a danabol kimaradt haver. Csak gratulálni tudok.
2011. dec. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!