Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi jelzi egy fegyvernél, hogy...

Mi jelzi egy fegyvernél, hogy minden lövés előtt fel kell húzni, vagy csak az első előtt?

Figyelt kérdés
Honnan tudhatnám meg ezt 1-1 fegyverfajtáról, anélkül hogy mindet egyesével végigkérdezgetném?
2011. dec. 17. 19:43
 1/10 dirtboy ***** válasza:

nem is kapsz már szinte olyat amit mindig húzni kell lövés előtt.

vagy milyen fegyverről beszélsz?

én éles tűzfegyverről vagy gáz-riasztóról vakerálok.

2011. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

lövésenként felhúzós: kis forgótáras pisztolyok, puskák.

nem kell felhúzni: fél és automata fegyverek.

2011. dec. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 dirtboy ***** válasza:
100%

a forgótárasakat sem kell felhúzni,a ravasz kb.félig meghúzásával fordul a dob és a kakas megfeszül tovább húzásával pedig feszteleníted a kakast és elsül a fegyver.

ez játszódik le amíg meghúzod a ravaszt.

2011. dec. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A filmekben a shotgun-okat meg az ilyen nagyobb puskákat tényleg húzogatják szorgosan a lövések után, de úgy kb ennyi.
2011. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Puskánál van olyan amit minden lövés elött hátra kell húzni závárját majd előre tolva csőre tölteni lezárni a závárt és lőni, majd ismételni a műveletet.A závárnak van egy felhúzókarja.A sportpuskáknál egy billentyű van.
2011. dec. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 dirtboy ***** válasza:
azt tolózárasnak hívják,igen ilyenek vannak csak én a fegyver szóból pisztolyra gondoltam mert általában arra szokták mondani hogy fegyver még ha nem is csak azok a fegyverek.
2011. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
köszönjük dirtboy!
2011. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Pisztolyra gondoltam. Azt hittem, hogy az a gyakoribb amit mindig húzni kell, de így már világos.

Köszönöm a válaszokat!

2011. dec. 17. 20:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Emberek! Fegyvernél nincs tolózár! Závár van, súlyzár van, gázdugattyú van!A coltnál nincs zár forgódobban vannak a töltények.
2011. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 dirtboy ***** válasza:

akkor ez mi a tököm?

írva is van,a KÖZELEBBRŐL fejezetben a képek alatt.

[link]

2011. dec. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!