Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az étrendemről?

Mi a véleményetek az étrendemről?

Figyelt kérdés

16 vagyok, 2éve kondizok 189 centi, 82 kiló vagyok. Súlyfelesleg nincs rajtam. Az étrendem az alábbi:

7h: 1adag Jumbo

10h: 100g zab, tejben

itt a köztes időben suliban vagyok, sajnos nemtudok komolyabb kaját bevinni, egy halkonzerv néha lemegy, többnyire szendvics...

2h: 200g csirke rizs, tészta

4h: szardínia, halkonzerv 120g és valami nass (kesúdió, mogyoró, dió)

5h: 1adag monster 100

edzés

7h: Jumbo

8h: 100 gramm túró, 100gramm csirkemell 250g joghurt

9h: 5 db tojás


tudom nem a legtökéletesebb, de több mint a semmi nem? milyen fejlődést várhatok hosszútávon? ezt az étrendet szeptember óta betartom. Azelőtt nemigazán figyeltem rá, de fejlődés az volt. Ja és pihenőnapon, az edzés időpontjába még beviszek ugyanúgy 100gramm csirkét, alkalmasint sült tengeri halat. szeptember elején csináltam egy kreatin kúrát, amikor elkezdtem ezt a kaját. eddig fejlődök tőle


2011. dec. 11. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Zabpelyhet mondjuk ha nem tejben hanem fehérjével ennéd...

8kor még komplett étkezés kéne, utolsónak meg a túró.

Monster pakra van lóvé de fos jumbot iszol, gratulálok.

Milyen iskola ami 10től 2ig van?

2011. dec. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is túró menjen utoljára, tojást meg vigyél a "köztes időben". 5 perc alatt kész, és simán megeheted a szünetben.


A többi szerintem jó, de pénzben jobban kijönnél egy fehérjével, azzal akkor ehetnéd a zabpelyhet, jó edzés után dextrózzal, és akár este is.

2011. dec. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!