Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdősportot ajánlanáto...

Milyen küzdősportot ajánlanátok nekem? 21/L

Figyelt kérdés

Elég sok stressz ér mostanában és úgy vettem észre,hogy olyan testmozgással amiben küzdeni, ütni , kicsit durvulni lehet az megnyugtat.

Milyen sportot ajánlanátok nekem?


2011. dec. 10. 23:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ja még annyit hogy távolról ,hogy ha te ott kapálózni akarsz ki szurkál 160 cm elég alacsony (no offence ) Ő olyan távból szurkál ki amivel nem fogsz tudni mit kezdeni .
2011. dec. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Jujutsu
2011. dec. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

pesti vagy, ez nagy előny.

itt van izé.. franciaa.. igen, savate.

de lehetőséged van komoly harcművészeteket tanulni, lásd Neutronlovag válaszát, illetve én a saját magam által preferált stílust ajánlom Pesten, a Wudang kung-fut. mondjuk nálunk is lehet ütögetni, rugdalni, akár földharcolni, én sok mindenben benne vagyok, de alapvetően 1-1 technikát nézünk, gyakorlunk be, ami általában egy "váratlan" támadás elől ellépés és hatékony ellentámadás. a váratlant azért raktam idézőjelbe, mert bár ez már részlet kérdés, de a váratlan támadás általában betalál, viszont ritkán közelítik meg az embert úgy, hogy teljesen váratlanul meg tudják ütni..

mindegy, tudunk küzdősportolni is, ami a stresszlevezetést illeti. pénteken boxoltunk végig :D

2011. dec. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Pesten..a kyokushin karate jó,van 3 dojo is,amit ismerek:

-Budai Harcművész SE-Tigris Dojo,

-Victory

-Kamikaze

Nézz meg edzéseket(ne csak kyo-t,többfélét),úgy tudsz a legjobban dönteni;)

2011. dec. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Se a Victory, se a Kamikaze sincs Pesten

A Victory Abonyban van. A Kamikaze meg asszem egerben de abba nem vagyok biztos.

2011. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Bocs javíttok. A Victory martfûn van
2011. dec. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!