Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 60Kg nehezen Hízó lurkó...

60Kg nehezen Hízó lurkó segítséget kérhet, és kaphat?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok hétfőtől péntekig 12 órában dolgozom,nem nehéz fizikai munkát.3 hónapja edzem és híztam már 5 kilót aminek nagyon örülök.A gondom az hogy nem tudok rendesen táplálkozni.de próbálkozom vele. heti 3 szor járok edzeni 7 órát tudok aludni körülbelül.Most szeretnék venni egy jó tömegnövelőt.Én Jumbora gondoltam zöld. és szerintetek kell hozzá szöllő cukor? ha igen mennyi?Ti milyen tömegnövelőt ajánlanátok? Most nem az étkezésemről lenne szó hanem hogy milyen kiegészítőt lenne érdemes szednem.

A jó tanácsokat kipróbálom és januárban jelzek.

Nem aszt kérem fikázzatok. Szeretném ha segítséget kapnék,ezért fordultam ide-


2011. dec. 7. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Jumbo felejtős én inkább a volumass 35 öt mondanám ha már Sciteceset akarsz venni jobban megéri és nekem jobban bevált. Mindenképp javasolok Multi vitamint és ha teheheted egy kis Creatin vagy Glutamin sem ártana de a Vitamin és a Megfelelő Fehérje bevitel legyen meg! Jah és Kitartás legyen ez a a legfontosabb ne akarj pár hónap alatt nagy eredményeket ez hosszú évek munkája!
2011. dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

nem kell mellé dextróz

igen, jó lehet a ződ jumbo ha nehezen hízó vagy és a kajádban kicsit nagyobb a hiányosság mint az átlag

2011. dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 N0rbi04 ***** válasza:
Én is nehezen hízó vagyok. Nekem Jumbo bevált. Akárki, akár mit mond. Csak ajánlani tudom.
2011. dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A jumbo tényleg az extra nehezen hízóknak jó, de én még javasolnám a super mass gainert kurv@ nagy tápértékek vannak benne és vitamin is meg creatin.: ) De ha olcsón akarod akkor szerintem egy forced mass is meg teszi.
2011. dec. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!