Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvi.hu-val kapcsolatban...

Felvi.hu-val kapcsolatban szeretnék segítséget kérni. Sajnos elég nehezen igazodom el rajta, és nem is nagyon tudom, hogy mit kellene keressek. Kérlek, megírnátok nekem, hogy nagyjából mit hol találok?

Figyelt kérdés
Esti gimiben tanulok,májusban érettségizem,a tanárok nem segítenek a tovább tanulásterén,úgy mint egy nappalitagozaton, tulajdonképpen lövésük sincs az egészről...Találtam magamnak egy felsőfokú szakképzést : ME-ÁJK F-L-Á jogi asszisztens, de nem tudom,hogy ide jelentkezhetek-e majd februárban? A felvi.hu-n sem nagyon tudok eligazodni,nem nagyon találom meg se a szakokhoz tartozó pontokat,de más érdemleges információt sem. Tudom,bizonyára én vagyok a béna,éppen ezért szeretnék egy kis segítséget kérni! :) Előre is köszönöm!
2010. nov. 23. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelentkezhetsz, mert felsőfokú szakképzés, a két legjobban sikerült érettségi tárgyat fogják nézni pontszámításnál. Most lehet hogy azért tűnik összevisszának a felvi, mert még a keresztféléves képzésekre ad találatot a kereső. Nézz körül az adott egyetem honlapján, ott le lesz írva, hogy pontosan mi ez a szak, esetleg mintatantervet is találsz. A pontokhoz keresd meg az előző évek ponthatárait, nézd meg a legutóbbi két szeptemberben indult felvételi eljárást, és ott keresd ki ezt a szakot. Olyan vészesen magas ponthatár nem lehet, mert felsőfokú szakképzésen nem szokott sok lenni, a legtöbb bőven 300 alatt van.
2010. nov. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. nov. 23. 18:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen, sok sikert a továbbtanuláshoz ;-)
2010. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!