Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egyedül mentek konditerembe?...

Egyedül mentek konditerembe? És mi van ha egy adott súlyt nem tudok kinyomni?

Figyelt kérdés
A barátaimra nem számíthatok.Ezért muszáj lesz egyedül el mennem de rossz mert fél hosszú a hajam ezért nem fognak benézni vagy valami?
2011. dec. 7. 19:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%

Én is úgy kezdtem el kondi terembe menni hogy félhosszú volt a hajam vagy is kicsivel hosszabb volt de a konditerembe, nem divat bemutatóra megy az ember hanem keményen edzeni : )

Dirtboy: Én is úgy tudom hogy nagy súly kevesebb ismétléssel lehet tömeget növelni és kis súly több ismétlés pedig szálkásítás. : ) De lehet tévedek.

2011. dec. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Rezk0o ***** válasza:
tévedsz :D
2011. dec. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 dirtboy ***** válasza:
100%

tegnap 23:46 rosszul tudjátok

eleve ott kezdődik hogy tömegnövelő edzés nem létezik,tömegnövelő étrend van

a nagy súly kevés ismétlés nem tömeget növel főként hanem erőt,gondolom most az jut az eszedbe hogy erősebb izom nagyobb izom,de ezt verd ki a fejedből.

az izom méret és izomerő nem egyenesen arányosan nő.


a kis súly sok ismétlés pedig semmit nem szálkásít hiszen miért is tenné?

nincs semmi oka a testnek hogy a kis súly nagy ismétlésre zsírt égessen.

ahhoz hogy szálkásodj nevéből adódóan szálkásító étrendre kell váltani.

ez azt jelenti hogy megemeled a protein beviteled 3g/tskg ra és a ch is lassan lecsökkented 3g/tskg-ra,ha ez kevés akkor pedig még lejjebb.

ezt érdemes kombinálni aerob mozgással amivel kalóriát égetsz és ezzel meggyorsítod a zsír felhasználódássást.

persze mellé kell fojtatni a kondis edzést mert ha nem használod nem terheled az izmaidat tovább a tested azt fogja hinni hogy már nincs rá szükség és mivel az izom fenntartás sok energiát,tápanyagot igényel ezért feleslegesen nem akarja fent tartani és elkezdi szépen lassan lebontani.

ilyenkor a kevés ch miatt persze kisebb súllyal fogsz bírni edzeni,mint mindenki más is és szerintem ez az amiből kialakult az a tévhit hogy kis súly sok ismétlés egyenlő szálkásítás.


a tomegnovelő étrend pedig

min. 2g/tskg protein

kb.5g/tskg ch,attól függ menyire zsírosodó az illető

rostok

vitaminok

egy kis telítetlen zsírsav


mindet az étrend dönt el nem pedig a súlyok,a szálkásítás az étrend változtatással kezdődik és aerob mozgással gyorsítható.

remélem minden része világos amit leírtam

2011. dec. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én ezt se értem ezt a 2g/tskg-t hogy 2 g teáskanálnyi fehérjét egyek vagy tegyek a turmixba vagy a testsúlyommal kell elosztani úgy meg szorozni valamivel?
2011. dec. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 dirtboy ***** válasza:
100%

2g/tskg egyenlő 2g/testsúlykilogramm

azaz ha mondjuk 70kiló vagy akkor 2g/tskg, 140g-ot jelent


a testsúlyodat kell az elöl leírt számmal megszorozni és a kijött adat gramm-ban értendő

2011. dec. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Értem köszi a felvilágosítást, de akkor most tömegnövelő étrend + nagy súly = tömegnövelés ?
2011. dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

tömegnövelő étrend=tömegnövelés

diéta=szálkásítás

2011. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
gyenge vagy :D
2011. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

185 centi 60kiló??? az nem semmi én is ilyen magas vagyok és 70 kiló de ez is elég vékony akkor az mi???

Am ha ilyen vékony vagy és hosszuhajú lehet megnéznek majd és gondolják"na ez a kis búza mitcsinál" (persze beszólni nem fognak) és kellemetlenül érzed magad ,hogy mit bámulnak

vágasd le a hajad az a megoldás

2011. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
semmi para nem volt még segítetek is ha valamit rosszul csináltam nem tehetek róla hogy nem hízok szerintem ez genetika..
2011. dec. 9. 23:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!