Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha a futópadon gyalogolok és...

Ha a futópadon gyalogolok és emelkedőre állítom, az formálja a feneket, vagy csak a felső combom lesz tőle izmosabb?

Figyelt kérdés
... mert hogy ott érzem a hatását. 6km/h-val gyalogolok felfelé, de nem meredeken, 12-es skálán 5-ös szinten.
2011. dec. 7. 17:31
 1/8 dirtboy ***** válasza:
semmi nem lesz tőle izmosabb,a gyaloglás nem fog izmot építeni
2011. dec. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké, akkor mire jó?
2011. dec. 7. 17:35
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy a 12 kilós gyerekem emeletre cipelésétől megerősödött a bicepszem. Pedig nem gondoltam volna, hogy a gyerek izmot épít a szülőre...
2011. dec. 7. 17:36
 4/8 dirtboy ***** válasza:

étrend nélkül ara jó hogy erősebb lesz a lábad,jobban bírsz majd gyalogolni,nehezebben fog fáradni azaz állóképességet ad neked.

a gyerek cipeléstől,erősebb lettél nem izmosabb,ne keverd a kettőt.

2011. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mit jelent az, hogy "étrend nélkül ara jó..." ???

Milyen étrendről beszélsz? Bocsánat, lövésem sincs, hogy értsem ezt?!

Bocs, én azt hittem, az erő az izmokban van, ezek szerint nem. Akkor?

2011. dec. 7. 22:21
 6/8 dirtboy ***** válasza:

bocs hogy csak most írok,valahogy átsiklottam a kérdésed felett és nem vettem észre hogy kérdeztél.


hát ahhoz hogy formásodj ugyebár izmot kell építeni mivel az izomtól leszel formás.

ahhoz hogy izmot építs nem csak megfelelő edzés kell de meg felelő étrend is /tömegnövelő étrend/.

ha nem viszed be a megfelelő tápanyagokat akkor nincs miből épít az izmaidat.

ha pedig fogyni szeretnél akkor szintén étrend kell nem csak mozgás.

mozgással nem zsírt égetsz hanem kalóriát,ha túl sok kalóriát viszel be akkor hiába mozogsz nem lesz eredménye.

ezért kell egy szálkásító étrend ami eleve kevesebb kalória bevitelű és még ez mellé ha csinálsz aerobot akkor meggyorsítja a fogyást.

nem elég keveset enni mert az nem egészséges és nem is viszed be a megfelelő tápanyagokat,a szálkásító diétával ellenben.

az ilyen este 6után nem evés is egy nagy baromság és szintén nem egészséges.

nem koplaltatni kell a szervezetünket hanem kimérten és hasznos táplálékkal kell ellátni és akkor lesz eredmény.

ezt olvasd el nem árt: [link]

2011. dec. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi!

Akkor visszatérve az eredeti kérdésre, ha emelkedőn gyalogolok, ugye, nem lesz vastagabb tőle a combom? - Mondjuk úgy, hogy nem változtatok semmit az étkezésemen, úgy eszem, mint egy "átlagember", nem fogyózom, nem akarok izmot építeni, azért járok konditerembe, hogy mozogjak, mert az egészséges. Az edzéstervemben (az edző állította össze) szerepel a gyaloglás, de már csak úgy tudom elérni a kívánt pulzus értéket, ha emelkedőre állítom. Viszont megfordult a fejemben, hogy ettől nem lesz-e vastagabb a felső combom...

Szóval nem lesz, ugye? :)

2011. dec. 10. 23:15
 8/8 dirtboy ***** válasza:
nem kéne hogy vastagabb legyen tőle
2011. dec. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!