Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Írnátok egy baromi hatásos...

Írnátok egy baromi hatásos tömegnövelő eddzéstervet mellre?

Figyelt kérdés
nem nagyon látszik a mellem oldalról nézve szóval az egészet megkéne dobni pár kilóval (most szereztem be tömegnövelőt(jumbot)nem most kezdtem a sportot csak mellezés terén valahogy nem megy a szekér
2011. dec. 5. 22:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

1RM azt a maximális súlyt jelenti, amivel az adott gyakorlatot még végre tudod hajtani szabályosan, de annál többel már nem. 80%1RM ennek a 80%-a.

Szerintem megtévesztő kinyilatkoztatni olyat, hogy ennyi meg annyi edzés kevés vagy sok adott izomcsoportra. Ez attól függ, milyen edzésterv szerint edzel és milyen intenzitással. Szerintem heti egy, nagyon intenzív és magas volumenű edzéssel lezúzni egy izomcsoportot csak a doppingoló genetikai elitnek érdemes, más és másképp nem tudja kihasználni, és csak feleslegesen kifárasztod az izmot. Érdemesebb heti többször kisebb volumennel dolgozni.

De a heti három eleinte talán tényleg sok, inkább heti kettővel kezdj a korábban írt módon!

2011. dec. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 dirtboy ***** válasza:

hát nekem egy jó ideje az étrendem sem a legjobb az anyagiak miatt,szteroidot sem látott még a kis husom soha, de a mellem az bitang jó.


egyébként ez a gyakorikérdések.hu az ilyen szakszavakat inkább hagyd ki mert nem érdemes így magyarázni dolgokat mert úgyis csak vissza kérdezés lesz belőle.

2011. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk ebben igazad lehet, ez valóban nem szakoldal, már sokszor megjártam ezzel. De én azt mondom, aki nem hajlandó még alapfogalmakkal sem tisztában lenni, az inkább ne akarjon komolyan edzeni, hanem menjen pilates órákra vagy aerobikra.

Egyébként elnézést kérek tőled, dirtboy, amiért ellened szóltam, nem a hozzáértésed akartam kétségbe vonni, csak igyekeztem egy másikfajta véleményt kifejteni.

2011. dec. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok az általános szakszavakkal de ezt élezemben nem hallottam
2011. dec. 7. 17:06
 15/17 A kérdező kommentje:
élet*
2011. dec. 7. 17:06
 16/17 anonim ***** válasza:
Persze, nem is téged akartalak lehúzni, Kedves Kérdező, kérlek, ne haragudj, amennyiben így érződött! Korábbi rossz tapasztalataimra igyekeztem utalni. Egyébként igen hasznos, ha az RM fogalmát megjegyzed, ugyanis éppen az egyszerűsége miatt sokat használják a szakirodalomban, hiszen igen röviden lehet vele leírni pontos edzésterhelést.
2011. dec. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
no problem köszönöm
2011. dec. 8. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!