Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Írnátok egy baromi hatásos...

Írnátok egy baromi hatásos tömegnövelő eddzéstervet mellre?

Figyelt kérdés
nem nagyon látszik a mellem oldalról nézve szóval az egészet megkéne dobni pár kilóval (most szereztem be tömegnövelőt(jumbot)nem most kezdtem a sportot csak mellezés terén valahogy nem megy a szekér
2011. dec. 5. 22:08
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
a mellkas csontozatom kicsit bevan esve
2011. dec. 6. 05:06
 2/17 anonim ***** válasza:
Csirkemell. Az majd megdobja a melled.
2011. dec. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 dirtboy ***** válasza:

tömegnövelő edzésterv nincs csak étrend van.

írd már le a mell edzésed hagy nézzem át milyen.

2011. dec. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%

Hetente kétszer-háromszor 80%1RM-el nyomj fekve annyi négy ismétléses sorozatot két sorozat között egy perc pihenővel, amennyit biztonsággal tudsz, de izombukás előtt mindenképpen állj meg! Az ismétléseid legyenek lassúak, a negatív és a pozitív szakasz legyen egyaránt legalább 3 másodperc, és az alsó holtponton állj meg egy másodpercre, hogy biztosan ne lendületből dolgozz!

Ezek mellett táplálkozz egy jóféle tömegnövelő étrend szerint!

Ettől tutira dagadni fog a melled hamar!

2011. dec. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

tessék arni mell edzése

Fekvenyomás 5 6-10

Ferdenyomás gépen 5 6-10

Tolódzkodás 5 10-15

Tárogatás vízszintes padon 5 8-12

Áthúzás 5 10-15

Kereszthúzás csigán 5 8-12

2011. dec. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Arni bármilyen edzése a mai tudásunk mellett már vicckategóriába megy. Ennyi edző sorozatot végezni nem, hogy teljesen felesleges, hanem veszélyes is. Ő is csak azért bírta, mert agyig volt nyomva szteroidokkal, és kivételesen jó a genetikája. Nem ajánlom senkinek, hogy őt kövesse!
2011. dec. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 dirtboy ***** válasza:

azért heti 3 edzés nem kell mellre az már sok.

kikészül a melle aztán még romlik is a teljesítmény és a méretnövekedés is lassulhat, plusz heti 3 mell edzéshez hogy lehet beilleszteni a többi izmot? kb.sehogy.

2011. dec. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha növelni akarod akkor csináld a fekvenyomásokat piramisba vagy 4x4-es sorozatokat edzőtársal jó nehéz súlyokkal hogy a végén alig bírd kinyomni vagy épphogy és pont ezért kell az edzőtárs, ha meg nincs akkor valami jókis piramis.
2011. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
80%1RM- ez mi? :O am kössz a válaszokat heti kettő mell eddzés sok?
2011. dec. 6. 20:04
 10/17 dirtboy ***** válasza:

ha keményen edzed a melled akkor igen sok lehet már kettő is.

nekem volt időszakom mikor csináltam a normál melledzésemet és még pluszba csináltam pár napra rá csak nagysúlyúal való fekvenyomást.

a nagy súlyos fekvenyomás csak pár sorozat volt kb.hármas ismétlés számmal de azt tapasztaltam hogy a normál mell edzés és ez a nap már túl sok mert nem hogy erősödött volna de pont hogy inkább gyengült.

persze étrendem rendben volt,pihenő időm is volt és kialudtam magam rendesen de mégis sok volt a kettő 1héten.

2011. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!