Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 35 évesen kezdtem el boxolni...

Carluzzo kérdése:

35 évesen kezdtem el boxolni pár hete és nagyon nehezen megy. Érdemes folytatnom? Lesz ez még jobb?

Figyelt kérdés
Szinte soha nem foglalkoztam semmilyen küzdősporttal, csak konditerembe jártam. Az a fajta vagyok akin van kb 10kg felesleg. Elkezdtem boxolni pár hete de nagyon suta vagyok és nehezem bírom. Azok akik velem kezdték ( fiatalabbak )sokkal ügyesebbek. Egy egy kesztyűzésnél az életemért küzdök, nem bírom levegővel. Van valaki aki ilyen " idős " fejjel kezdte és ha igen akkor mik a tapasztalatai???

2011. dec. 4. 21:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
otthonra boxzsák és reflex labda?
2011. dec. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
az első fél évben ne gyakorolj otthon, mert szar lesz a technikád, aztán nehezebben javítod ki, mint ha otthoni gyakorlás nélkül megtanulnád. Kardiózz inkább, futás, lépcsőzés, stb.
2011. dec. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Megint bevertèk az orromat, most kaptam egy kèt kemènyebb fülest. Az az èrdekes hogy nincs bedagadva de alig tudok hozzàèrni annyira fàj. Lehet azt gondoljàtok fürdôs vagyok..de ez van. Probàlkozok kesztyûzèsnèl dolgokkal ès ha hülyesèget csinàlok beng!!!:)
2011. dec. 15. 23:28
 24/24 anonim ***** válasza:
így megy ez...
2011. dec. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!