Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak? A tenisz, a...

Mit sportoljak? A tenisz, a karate, vagy a vívás jobb?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 20:45
 1/3 anonim válasza:
Én régebben vívtam, nagyon szerettem, de aztán abbahagytam, amit most nagyon bánok. A karatéban az jó, hogy tanulsz egy kis önvédelmet és önuralmat. Tenisszel kapcsolatban nincs tapasztalatom... Am, hány éves vagy?
2011. nov. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
12 es lany....hat igen...hozzam is a vivas all legkozelebb, de csak szekesfehervaron van hozzank legkozelebb, es az eleg nagy macera....sokat tanulok, nem fer bele az idombe
2011. nov. 20. 21:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor marad a Karate,lényeg,ben mind1,h milyen ág,csak jó legyen a mester.Legalább nem esel majd kétségbe,ha megtámadnak az utcán

A tenisszel az a bajom,h túl sokat edz az egyik oldalra(1ik haverom mondta,teniszezett).Aszonta,h mielőtt elkezdett vna teniszezni,(pontozásban) a jobb oldala kb.10-es, a bal olyan 7-ea volt.Teniszezett 2 évig,a jobb keze akkor kb.15-ös,a bal olyan 5 lett,annyira jobbkomcentrált a sport.Plusz szétment a csuklója meg a könyékizületei és teniszkönyöke lett,a jobb kezének kerülete pedig most 6,5cm-el nagyobb,mint a bal.Amúgy a kondija kiváló,állóképessége is rendben van,naon jó formában van most,de szerintem nem éri meg tönkretenni a kezedet érte,ha más kevésbé kártékony sporttal is el tudod ez érni.

2011. nov. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!