Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 35 évesen kezdtem el boxolni...

Carluzzo kérdése:

35 évesen kezdtem el boxolni pár hete és nagyon nehezen megy. Érdemes folytatnom? Lesz ez még jobb?

Figyelt kérdés
Szinte soha nem foglalkoztam semmilyen küzdősporttal, csak konditerembe jártam. Az a fajta vagyok akin van kb 10kg felesleg. Elkezdtem boxolni pár hete de nagyon suta vagyok és nehezem bírom. Azok akik velem kezdték ( fiatalabbak )sokkal ügyesebbek. Egy egy kesztyűzésnél az életemért küzdök, nem bírom levegővel. Van valaki aki ilyen " idős " fejjel kezdte és ha igen akkor mik a tapasztalatai???

2011. dec. 4. 21:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

pár hét után az nem vert meg, aki nem akart. Hogy mikor éreztem rá a dolgokra? folyamatosan ráérzek a dolgokra. de kb nekem 2 hónap volt, amikorra belerázódtam a dolgokba, ekkorra jutottam el oda, hogy tudtam már támadásokat indítani.


sokat segített a versenyzés. ott általában készül video, és így nagyon objektíven láthatóak a hibák. átgondolom, megkérdezem, hogy ilyenkor mi mást lehetett volna csinálni, stb. legközelebb meg edzésen kipróbálom.

2011. dec. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Tegnap befejelték az orromat....
2011. dec. 8. 15:16
 13/24 anonim ***** válasza:

ökölvívás edzésen? azt hogy sikerült? :/

én vagyok a beképzelt harcművész.

2011. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Behajolt valaki előttem és ahogy felegyenesedett BENG!!! kesztyűzés közben. Ráadásul rokon a srác :)
2011. dec. 8. 21:16
 15/24 A kérdező kommentje:
Jah ráadásúl rengetegen vannak mostanában edzésen, gondolom a VV miatt vagy nem tudom de remélem lekopnak.
2011. dec. 8. 21:19
 16/24 A kérdező kommentje:
Nem igazán merek senkit megütni kajak, midig visszafogom magam. Addig addig fogom vissza magam míg a végére elfogy a szufla és akkor meg erőm nincs....nagyon remélem hogy ez majd fog javúlni.
2011. dec. 8. 21:22
 17/24 anonim ***** válasza:

ne fogd vissza magad :D

vagy ennyire erőset ütsz már most?

a VV az a tv műsor? mert akkor hül.ye divatbu.zik, verjétek meg őket ringben!

az orrodnak meg jobbulást.. hát látod, ez bárhol megeshet, ahol több ember edz egyszerre.. fociban kosárban, talán sakkban nem.

2011. dec. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Nem ezt nem azért mondtam mert olyan nagyot ütnék csak még nem engedem el magam + nem nézek bele mindig. Tegnap kicsit fájt a fejem meg hányingerem is volt de nem vész, gondolom majd hozzá fogok szokni.

Minden esetre ma vettem egy fogvédőd azt nem szeretném ha lepattanna a fogam.

A VV a Való Világ, Reality.

2011. dec. 8. 23:01
 19/24 A kérdező kommentje:
Segítsetek mit érdemes itthonra vennem gyakorolni?
2011. dec. 8. 23:03
 20/24 anonim ***** válasza:

áá.. gondoltam.. a divat girnyók. nem nézem a tv-t, biztos van benne egy ökölvívó.


hát, akkor tényleg nagyot kaptál, a fogvédő jó ötlet. de már túl vagy az egyik legbrutálisabb sérülésen, ami amúgy a kesztyű miatt nem is nagyon fordul elő.

ha kick boxolnál, ott szerintem a durva sérülés ez

http://www.youtube.com/watch?v=bvBXiFIDRH8

2011. dec. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!