Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fekvenyomópad közül melyiket...

Fekvenyomópad közül melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok.

szeretnék venni egy fekvenyomópadot,de oylat amivel több dolgot is tudok csinálni(hát izomerősítés,bicepsz,tricepsz,mell.)

a 2 gép közül melyik jobb,melyiket válasszam?

[link]

[link]

melyik mivel tud többet?

vagy ebben az árban tudtok még ilyen kis helyen elférő kondigépeket,amivel felsőtestemet tudnám erősíteni?

ha egy ilyet veszek,mellé jó választás mondjuk ha még veszek hozzá egy box zsákot?


2011. nov. 18. 18:24
1 2 3
 11/22 dirtboy ***** válasza:
ha nem ragaszkodsz ahhoz hogy össze tud csukni akkor meg lehet erősíteni és nem csak 100al lehet majd nyomni rajta.
2011. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Mid van hozzá? Te csináltad a gépeket?
2011. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 dirtboy ***** válasza:

van amit én csináltam igen,pl.guggoló állvány,ezt tudom használni ferdepados nyomásnál is mert raktam rá külön rúd tartót.

scott pad amit még én csináltam.

a fekpadra csináltam súlytartót és az egész meg lett erősítve.

lábrész meg lett erősítve mert leszakadt a súlytól.

csináltam pár fogantyút is,széles lehúzó rudat,3szog fogantyút,és egy kis spéci fogantyút T-rudazáshoz.

sajnos még a lehúzó rudat nem tudom használni mert még a lehúzást meg kell oldanom,egyenlőre azt a gyakorlatot még nem tudom csinálni de szerencsére nem nagyon látni rajtam hogy hiányzik az a jó kis gyakorlat.

a hardcore hátedzés megteszi a hatását így is,de kéne márt az a lehúzás.

2011. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

ezzel a géppel,ha mondjuk megkapom karácsonyra

és heti 5 órát használom,szeptemberre kifogok tudni nyomni 50-60 kg-ot?

most olyan 20-25-öt nyomhatok ki.

szeretnék még venni egy huzoszkodót

meg még egy boxzsákot,meg mellette van elipitrikus trénerünk,szobabiciklink,meg futnék(ebből is heti 2-3 órát,hogy lábra is gyúrjak)

szeptemberre 50-et lazán kifogom tudni nyomni,nem?

2011. nov. 18. 20:18
 15/22 dirtboy ***** válasza:
ez csak rajtad múlik
2011. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
értem.
2011. nov. 18. 20:19
 17/22 anonim ***** válasza:
jövőszeptemberre gondolsz? igen, ki fogod tudni megfelelő étrenddel és hozzáállással, pl én 2 hónapja kezdtem, 20 kilós rúd is alig ment ki 3x8 as szériában, most pedig 30nál járok (Y)
2011. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

de az első fekpad a domyos,mondjuk 70 kg súllyal jó vétel lenne nem?

nem tudom állandóan hagyni,mert nincs sehol neki hely fennt a lakásban,pincébe meg nem akarom használni,fennt a szobámba összehajtva betudom rakni 1 sarokba,és előveszem mindennap 1 órára.

2011. nov. 18. 20:21
 19/22 A kérdező kommentje:

megfelelő étrend?

diétáznom is kell,vagy ellenkezőleg pont hogy ennem kell,és ne éheztessem magam?

2011. nov. 18. 20:22
 20/22 dirtboy ***** válasza:

igen diétázni kell mint kb. minden sportolónak /mielőtt azt hiszed hogy fogyni, tisztázzuk hogy a diéta szó jelentése:céltudatosan szabályozott étrend/


neked tömegnövelő étrend kell majd mert csak ezzel lehet izmot építeni.

ezt olvasd el és az oldalon találsz étrendet is: [link]

2011. nov. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!