Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem ra a baratom h...

Hogyan vegyem ra a baratom h kezdjen edzeni/gyurni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 17:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
38%

Egyetlen egy szóval nem írtam sehol, hogy sose sportoltam. A nem tudom milyen érzés mondat pedig az általad leírt "nagyszerű dolgokra" vonatkozik, mint a Cooper teszt és a többi. Kiragadsz egy mondatot a szövegkörnyezetéből és azt hiszed, hogy mekkora okosságot írtál.


"Fordítva..én tudom,milyen sport nélkül élni,mert volt olyan időszakom,mikor csönttörés miatt még a felépülésem után sem sportolhattam egy ideig...és én tudom,mennyire k*rvasz@r."


Akkor gondolom te is az a fajta retardált fogyatékos vagy, aki az általános iskolában totál nyeszlett volt és erre vezeti vissza minden baját és elkezdett sportolni, mert azt hiszi, hogy ettől majd keményebb lesz és ellensúlyozhatja a 160 centis magasságát.



"nem csupán azért csináljuk,hogy egészségesek legyünk,de ennek is megvan a maga varázsa/szellem,és ugyanakkor ettől sem leszel rövidebb életű,a mekivel vagy a heroin-nal ellentétben"


Egyáltalán nincs kőbe vésve, hogy 100 évig fogsz élni, ha sportolsz, ugyanakkor a lehordott "egészségtelen" életmóddal is szép kort élhetsz meg. Már korábban is kifejtettem, hogy neked ez okoz örömet és egyszerűen nem vagy képes tolerálni, hogy más nem ilyen.


"De miért is mondaná bárki azt(a hozzád hasonló barmokon kívül),hogy a sport nem jó,mikor ennek a feltételezésnek semmi alapja nincs?!"


Egy foci vb döntőt, vagy egy olimpiai közvetítést több száz millió ember néz. Na vajon mekkora pénzt hoz ez egyeseknek? A hamis egészség és szépségideál, hogy csak akkor lehetsz szép, boldog, egészséges, sikeres, ha sportb.zi vagy, vajon mennyi pénzt hoz? K.rva sokat. Így nyilván a torkunkon fogják lenyomni a sportot.


ui. dobjál már egy privit a kérdezőnek, mert látom nagyon egy követ fújtok. Tökéletesen összeillenétek. Együtt kaphatnátok sírógörcsöt egy hamburger fotótól.

2011. nov. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

looooooooool

"a valasz 0%ban hasznosnak tunik" sztem itt nincs mirol beszeletni tovabb.edd a hamburgerjeidet es legyel hajas es hallj meg cukorbetegsegben. tobbet ne kommentelj legyszives kosz

2011. nov. 27. 23:55
 23/26 anonim ***** válasza:

B*zikám...soha életemben nem voltam nyeszlett.Mindig nagydarab voltam,és pont ezért is kezdtem el sportolni,és ez a kezdeti tömegsport vált a szenvedélyemmé.

És a pénz részét meg lesz*rom,amit én csinálok,abban 1 k*rva fillér nincs pl.,inkább kiadás,de imádom,és kész.

Mondtam már,igaz,lehet sport nélkül 100 évet élni...a kérdés,hogy hogyan éled le azt a bizonyos 100 évedet,mennyi élményed van benne..és ha sportolsz,100 °%,hogy sokkal-sokkal több,mint nélküle;)

2011. nov. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"a valasz 0%ban hasznosnak tunik" sztem itt nincs mirol beszeletni tovabb.edd a hamburgerjeidet es legyel hajas es hallj meg cukorbetegsegben. tobbet ne kommentelj legyszives kosz


Ki a k.rva anyádnak képzeled magad, hogy megszabd hova írjak? Te meg keress magadnak egy izomagyú faszt, ha nem jó a mostani.


„B*zikám...soha életemben nem voltam nyeszlett.Mindig nagydarab voltam,és pont ezért is kezdtem el sportolni,és ez a kezdeti tömegsport vált a szenvedélyemmé.

És a pénz részét meg lesz*rom,amit én csinálok,abban 1 k*rva fillér nincs pl.,inkább kiadás,de imádom,és kész.

Mondtam már,igaz,lehet sport nélkül 100 évet élni...a kérdés,hogy hogyan éled le azt a bizonyos 100 évedet,mennyi élményed van benne..és ha sportolsz,100 °%,hogy sokkal-sokkal több,mint nélküle;)”


Jó, ha nem vagy nyeszlett, akkor kövér és azért kezdesz el sportolni. Tök mindegy, mert csak akkor lesz valaki megszállott sportb.zi, ha nem elégedett az alkatával. Örülök, hogy neked rz teszi teljessé az életedet, de nekem nem és a sporton kívül még ezernyi módon gyűjthetek élményeket, míg betöltöm a 100-at.

2011. dec. 2. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
komolyan nincs eleted:)? istenem emberszeru kepzodmenyek...
2011. dec. 2. 23:26
 26/26 anonim válasza:
Sehogy,vagy elfogadod így és majd a hatásodra megteszi,vagy keresel a te köreidből,akiknek ez egy életforma.
2015. szept. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!