Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem ra a baratom h...

Hogyan vegyem ra a baratom h kezdjen edzeni/gyurni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 17:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
29%
Ha látsz egy izmos pasit, bámuld, majd szólj a barátodnak, h látod, mekkora bicepsze van annak a csávónak? Aztán kérd meg hogy mutassa meg az övét. Aztán tedd fel a költői kérdést, hogy az övé miért nem akkora?
2011. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 dirtboy ***** válasza:
menjetek együtt edzeni,te futsz,biciklizel ő meg addig súlyzózik hátha megtetszik neki a dolog.
2011. nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
100%
mért akarod rávenni, ha ő nem akarja? ha szereted, szeresd gizdaként is :)
2011. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
pontosan. én a bátyámmal megtehetem, hogy folyton piszkáljam ha eltunyul, de csak mert ő is simán megmondhatja ha nagy a seggem.. :D viszont ha a barátodat nem zavarja, meg ő jól érzi magát így, akkor hagyjad.
2011. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Dirtboy ötlete jó,eddzetek együtt.Annak csak pozitív hatása lehet.Azt meg nem hiszem,hogy a barátod abszolút kaphatatlan lenne a sportra.És szerintem meg pont,hogy ne hagyd,hogy elpuhuljon,legalább odafigyelsz rá,és arra bíztatod,hogy eddzen,nem "neabicepszeddagadjonhanemapénztárcád" típus vagy(remélem),hanem inkább arra figyelsz,hogy jó karban legyen.Persze túlzásokba nem szabad esni,de azért finoman lehet bele sulykolni,hogy mozogjon már:)

És amúgy ez a helyes felfogás,sport nélkül nem lehet élni...aki mégis sport nélkül él...az nem él igazán;)

2011. nov. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
remélem te is edzeni szoktál 1-2 naponta és nem plöttyedt a segged, illetve nincs lógó hasad.
2011. nov. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha ő nem akar a hülye konditeremben szenvedni a nagy semmiért, akkor ne akard rávenni. Látszik mennyire szereted, mert akkor elfogadnád olyannak, amilyen és nem akarnád megváltoztatni. Gondolom rengeteget költ rád, de mivel nem egy kigyúrt köcsög, nem tudsz felvágni vele a barátnők előtt. És ugye te tökéletes vagy. Mit szólnál, ha ő meg azt kérdezte volna, hogyan érjem el, hogy a barátnőm megműttesse a melleit, hogy sokkal nagyobbak legyenek?
2011. nov. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
En nem kioktatast kertem hanem tanacsot. Igen biztos vagyok benne h az en meg a baratom sot a kapcsolatunk minden parameterevel tisztaban vagytok de LEHET h megvan ra az okom mert tettem fel a kerdest:) Es igen szeretem de ha en veszem a faradtsagot h elmegyek edzeni h jol nezek ki akkor o is tehetne vmit. Es neki is jobb lenne ha vmi izmot magara szedne. De persze okoskodjatok anonymon itt a gykn ugyis nagyon megy mindenkinek.
2011. nov. 20. 10:36
 9/26 anonim válasza:

na akkor itt egy válasz ami talán segithet. Ne közvetlen őt próbáld rávenni, hanem beszélj egy baráttal hogy hivja el edzeni. Csak úgy egyedül tutira nem fog elmenni egy terembe. Azt mondod te is sportolsz. Akkor tudhatnád, hogy egy ilyen nyámnyila gilisztás embernek baromi kényelmetlen és kellemetlen lenne egyedül a sok kigyúrt, nem kezdő közé mennie.

Szerezz neki edzőpartnert és ő majd ráveszi az edzésre. Vagy keress valami olyan sportot amit együtt csinálhattok és valamilyen szinten formálja azért a testet.

Mert a heti 3-4x 1,5-2 órához nagy elszántság kell, ami elsőre magától nem biztos hogy meg lenne benne, de ha te segitenél neki hogy megkedvelje a mozgást akkor utána a gyúrásra is könnyebben rá tudna állni

2011. nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

"Es igen szeretem de ha en veszem a faradtsagot h elmegyek edzeni h jol nezek ki akkor o is tehetne vmit. Es neki is jobb lenne ha vmi izmot magara szedn"


Már bocsánat, de azért kérsz tanácsot, hogy manipuláld szerencsétlent? Senki sem kényszerít, hogy konditerembe járj. És ha nem jár oda, akkor már nem is néz ki? Miért lenne jobb, ha felszedne egy rakás mesterséges izmot? Rengeteg sovány, vagy kövér ember van, aki egészséges és boldog. Nehogy már csak az ilyen kigyúrt f.szpörgettyűk legyenek az ideálok. Kezdd el zsarolni a szexszel, abban ti nők úgyis profik vagytok.

2011. nov. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!