Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem ra a baratom h...

Hogyan vegyem ra a baratom h kezdjen edzeni/gyurni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 17:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
62%

65%-os...valószínűleg te is ilyen "boldog" sovány/kövér ember lehetsz,azért szidod ennyire az edzést.Mert te egy kib*szott lusta g*ci vagy letolni a pofád egy edzőterembe,és sz@rul nézel ki,attól ne sértegesd az edző életmódot folytatókat.

"hülye konditerem" meg "kigyúrt f@szpörgettyűk"...ne pofázz,mert hozzájuk képest egy senki vagy.Irigy vagy,ezért írsz ilyeneket.

Mert amúgymeg ki a f*szom legyen az ideál?SP vagy Lakodalom Lajos..ha a te verziódat nézzük...

Szóval én lesz*rom,hogy edzel-e vagy nem(és megsúgom,az edzés formája nem csak súlyzós,konditermi lehet),de aki edz,az nálad már több ebben a tekintetben.És pont,hogy az embereket kicsi koruktól fogva arra kéne nevelni,hogy az sport,a mozgás az életük része legyen,és ne ilyen gyökér,csak gép mögül okoskodni tudó,punnyadt nyomoroncokká váljanak,mint te,kedves 65%-os;)

2011. nov. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Ennyi
2011. nov. 21. 16:59
 13/26 anonim ***** válasza:
27%

„65%-os...valószínűleg te is ilyen "boldog" sovány/kövér ember lehetsz,azért szidod ennyire az edzést.Mert te egy kib*szott lusta g*ci vagy letolni a pofád egy edzőterembe,és sz@rul nézel ki,attól ne sértegesd az edző életmódot folytatókat.”


Átlagos testalkatom és teljesen jól érzem magamat a bőrömben és nem kapok idegbajt, ha egy nap nem tudok másfél óráig a kib.szott vasak alatt rohadni, hogy úgy nézzek ki, mintha most léptem volna ki egy anatómia albumból.


"hülye konditerem" meg "kigyúrt f@szpörgettyűk"...ne pofázz,mert hozzájuk képest egy senki vagy.Irigy vagy,ezért írsz ilyeneket.


Igen, világít a testem a sárga irigységtől. Irigyelem, hogy szétcuccoljátok az agyatokat, hogy impotensek lesztek, hogy kihullik a hajatok, hogy impotensek lesztek, hogy szétb.sszátok a szervezeteteket, hogy a nefrón köttök ki.


”Mert amúgymeg ki a f*szom legyen az ideál?SP vagy Lakodalom Lajos..ha a te verziódat nézzük...”


Senki sem írta, hogy ők az ideálok. Pont az ilyen felfújt f.aszok az ideálok, mert a mesterséges izmokhoz bizonyos tulajdonságokat társatanak.


”Szóval én lesz*rom,hogy edzel-e vagy nem(és megsúgom,az edzés formája nem csak súlyzós,konditermi lehet),de aki edz,az nálad már több ebben a tekintetben.”


Ha leszarnád, akkor nem fárasztottad volna magad, hogy begépeld ezeket a sorokat. Aki pedig edz, az nem lesz több emberileg, mert az számít, hogy mi van belül, nem pedig az izmok, de hát ezt egy gyúrós buznyák úgysem fogja megérteni.


„És pont,hogy az embereket kicsi koruktól fogva arra kéne nevelni,hogy az sport,a mozgás az életük része legyen,és ne ilyen gyökér,csak gép mögül okoskodni tudó,punnyadt nyomoroncokká váljanak,mint te,kedves 65%-os;)”


Te is ugyanúgy okoskodsz s.ggfej. Mi van, elfogyott a kox? Mindenki ezzel a b.zi sportolással jön, aztán tönkreteszik a szervezetüket, vagy 22 évesen felfordulnak a focipályán a nagy egészségben.


Ha pedig nekem tiszteletben kell tartanom a ti életmódotokat, akkor ti is tartsátok tiszteletben a másét és ne higgyétek, hogy akkora királyok vagytok csak mert lejártok egy szaros konditerembe. Ez most a kérdezőnek szól, aki nem elégedett a barátja kinézetével, aki állítólag szeret.

Sajnálom, hogy belegázoltam az érzékeny lelkedbe – illetve sajnálja a f.szom – emiatt nehogy halálra kondizd magad, hogy levezesd a feszültséget köcsöggyáros.

2011. nov. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
kedves egeszsegedre. egyeb epitojellegu hozzaszolas?
2011. nov. 23. 23:11
 15/26 anonim ***** válasza:
Csak reagáltam egy kérdésre. Úgy értékeled, ahogy akarod. De úgy látom szerencsétlent még mindig nem sikerült rávenned a kondizásra. Miért nem keresel inkább egy felfújt diszb.zit, akivel villogni tudsz, mert gondolom ez a cél?
2011. nov. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
tul jol ismersz ez a baj... gondolom azert veszed ennyire az erzekeny kis szivedre mert nem vagy magaddal megelegedve
2011. nov. 25. 14:18
 17/26 anonim ***** válasza:
69%

Elurálum kisöcsi,hogy még tápkieg.-et sem szedek(pedig az aztán k*rvára nem károsít,a cukros löttyökkel meg chipsekkel meg többi lóf*sszal ellentétben),és ne koxos-ozz le,amíg a kifejezés jelentésével nem vagy tisztában...ki vagy te,VV Alekosz b*meg?


Süt rólad,hogy irigyled azokat,akiknek van kitartása sportolni,lejárni a "hülye edzőterembe",és tenni a saját céljaiért,egészségéért.Arról,hogy te erre nem vagy képes,nem tehetek.És ahhelyett,hogy 1x letolnád a pofád egy akármilyen edzésre(nem muszáj súlyzózni),itt osztod az igét a saját igazadról,amiről te is tudod,hogy butaság.

Az embereknek igenis kell a sport...és ezt nem azért írom,mert Én ígymegúgy...KELL!

Ha napi 12 órában favágómunkát végeznél,vagy dinnyét pakolnál kamionra..akkor megértem,hogy nem akarsz még utána lemenni edzeni(hozzáteszem,sokan még nehéz fizikai munka mellett is megoldják),de nem gondolom,hogy nálad ez a helyzet,mert az ilyen emberek alapból edzettek,jó fizikumuk van,és zömmel a sportok mellett állnak.És ez így van jól..mert aki nem sportol,az az élet egy részét eldobja magától,úgy,hogy azt sem tudja milyen az.


Fogalmad nincs róla,milyen is,mikor a maxodhoz képest 5 kg-ot fejlődsz fekvenyomásban,mikor javul a balegyenesed,vagy a jodan mawashid,mikor 250 m-rel többet futsz Cooper-teszten,mint előtte,mikor 8 helyett 10 cserepet törsz össze seikennel,vagy szimplán mikor kezd előjönni a kockás has,vagy láthatóan nő a bicepszed,hátad,vagy akármiben,amiben fejlődni akarsz,jön az eredmény...és ez még csak 1 igen rövidke felsorolás volt....

Ha ezeket végiggondolod,rájössz,hogy tulajdonképp én nem azért papolok itt,mert emellett az álláspont mellet állok elvben,és az elméleti igazam akarom bizonyítani...ebből én elég sokat tapasztaltam,és ez alapján mondom,amit mondok.

Szóval tudod,meg kell tanulni elismerni,ha tévedünk...és te most tévedsz...és szerintem ezt te magad is tudod.

Gondold csak végég még1x...ha ezek után sem jön az ihlet,hogy basszus,mégis sportolni kéne,és ez nem is hülyeség,akkor tényleg reménytelen vagy,és punnyadtan,sport(és tulajdonképpen egy életérzés megismerése) nélkül fogod leélni az életed..ha neked ez kell,hajrá,csináld csak;)

2011. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
23%

„Elurálum kisöcsi,hogy még tápkieg.-et sem szedek(pedig az aztán k*rvára nem károsít,a cukros löttyökkel meg chipsekkel meg többi lóf*sszal ellentétben),és ne koxos-ozz le,amíg a kifejezés jelentésével nem vagy tisztában...ki vagy te,VV Alekosz b*meg? „


Elhiszed, hogy leszarom miket szedsz, ill. nem szedsz? Attól még, hogy nem eszel chipset és nem iszok üdítőket, k.ráva nem leszel egészséges, mert gyakorlatilag minden szar, amit lenyelünk káros.


”Süt rólad,hogy irigyled azokat,akiknek van kitartása sportolni,lejárni a "hülye edzőterembe",és tenni a saját céljaiért,egészségéért.Arról,hogy te erre nem vagy képes,nem tehetek.És ahhelyett,hogy 1x letolnád a pofád egy akármilyen edzésre(nem muszáj súlyzózni),itt osztod az igét a saját igazadról,amiről te is tudod,hogy butaság.”


K.rvára irigylem az ilyen én edzőterembe járok és direkt kisebb pólót veszek fel, hogy keményebbnek tűnek idiótákat. Te ugyanúgy osztod az észt a saját igazadról.



„Az embereknek igenis kell a sport...és ezt nem azért írom,mert Én ígymegúgy...KELL!”


Be is b.sznak, he kellene a sport. Szerencsére ez nem levegő, ami nélkül meghalnánk. Hány olyan ember van, aki egész életében b.szott sportolni és lazán megélte a 90-et? Rengeteg.



„Fogalmad nincs róla,milyen is,mikor a maxodhoz képest 5 kg-ot fejlődsz fekvenyomásban,mikor javul a balegyenesed,vagy a jodan mawashid,mikor 250 m-rel többet futsz Cooper-teszten,mint előtte,mikor 8 helyett 10 cserepet törsz össze seikennel,vagy szimplán mikor kezd előjönni a kockás has,vagy láthatóan nő a bicepszed,hátad,vagy akármiben,amiben fejlődni akarsz,jön az eredmény...és ez még csak 1 igen rövidke felsorolás volt...”


Igazad van. Tényleg nem tudom, hogy milyen érzés. Sőt, az általad leírt szavak egy részének még a jelentését sem értem. Mondd már meg nekem, hogy mi a nagy szám abban, hogy fejlődsz öt kilót, vagy hogy le tudsz futni 250 méterrel többet. Aki pedig ennyire megszállottja valaminek, az csak ellensúlyozni akar valami, kipótolni valami űrt, esetleg azt hiszi, hogy ettől lesz valaki.

.

”Szóval tudod,meg kell tanulni elismerni,ha tévedünk...és te most tévedsz...és szerintem ezt te magad is tudod.”


Nagyszerű taktika. Te ugye jobban tudod, hogy ki téved és kinek van igaza. Aki nem ért veled egyet, az csak is tévedhet és ismerje el. Szerintem pedig te tévedsz és te is tudod, mivel az érvelését egyszerűen nevetséges és ingatag. Cooper teszt, kockás has jodan mwashf.szomtudja micsoda nyakon öntve, hogy mid ez csak az egészséget szolgálja és, hogy sportolni KELL, mert különben.


”Gondold csak végég még1x...ha ezek után sem jön az ihlet,hogy basszus,mégis sportolni kéne,és ez nem is hülyeség,akkor tényleg reménytelen vagy,és punnyadtan,sport(és tulajdonképpen egy életérzés megismerése) nélkül fogod leélni az életed..ha neked ez kell,hajrá,csináld csak;)”


Képzeld el, nem világosodtam meg, és nem rohanok sportolni, mint ahogy a jehovás szórólapok hatására sem lettem vallásos. Attól még, hogy nem kínzom magam feleslegesen, nem leszek puhány.

Itt a lényeg. Te ezt egy életérzésnek tartod. Mások a drogozást tartják annak, vagy azt, hogy elmennek önkéntesnek a Vörös keresztbe, hogy segítsenek másoknak. Most akkor őket is le fogod hülyézni, mert nekik mást jelent az életérzés fogalma? Most elképzelem, hogy 80 évesen visszagondolok, hogy mit bánok és ha azt fogom mondani azt, hogy sose sportoltam, akkor boldog ember leszek.

2011. nov. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

"Igazad van. Tényleg nem tudom, hogy milyen érzés"...


nincs több kérdésem...Nem tudod b*zdmeg...ennyi...nem tapasztaltad,így hogy a g*cimbe állítod te,hogy a sportolás az nem jó???

Fordítva..én tudom,milyen sport nélkül élni,mert volt olyan időszakom,mikor csönttörés miatt még a felépülésem után sem sportolhattam egy ideig...és én tudom,mennyire k*rvasz@r.

Szóval te,a tapasztalatlan fejeddel máris csak okoskodó kis paneltöltelék vagy,aki abszolút nem tudja,én miről beszélek,és osztja itt a saját idióta agyszüleményeit.


Amúgy,ha meg ennyire buta vagy,olvasgass már utána máshol is,hogy milyen pozitív hatásai vannak a sportnak a szervezetre,és mennyire fontos,hogy rendszeresen sportoljunk.Nem hiszem,hogy sok olyan forrást találsz,ahol azt tanácsolják,hogy ne sportolj,mert káros meg nem jó.(és most a hobbista sportról beszlünk,a versenysport már nem elsősorban az egészségről szól,az már fanatizmus is,és azt tényleg nem csupán azért csináljuk,hogy egészségesek legyünk,de ennek is megvan a maga varázsa/szellem,és ugyanakkor ettől sem leszel rövidebb életű,a mekivel vagy a heroin-nal ellentétben)


De miért is mondaná bárki azt(a hozzád hasonló barmokon kívül),hogy a sport nem jó,mikor ennek a feltételezésnek semmi alapja nincs?!

Gondolkozz már,dinnye;)

2011. nov. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
ez jo ma is tanultam vmit. a sport karos az egeszsegre...mindenkepp megvitatom haziorvosommal gyogyszereszemmel.
2011. nov. 27. 12:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!