Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt gyúrtad ki...

Mennyi idő alatt gyúrtad ki magad?

Figyelt kérdés
Egyszer csak elhatároztad, hogy gyúrni fogsz. Mennyi idő telt el, amíg elkezdted látni az eredményt? (kockásodó has, vastagodó kar) és mennyit edzettél hetente? köszi
2011. nov. 15. 02:23
 1/3 anonim ***** válasza:
kb 7 évesen kezdtem el karatéra járni, majd 10 éves koromtól úsztam is. A gyúrás 18 éves korom körül jött. A korábbi sportoknak köszönhetően nem volt gond a kinézettel. Viszont mikor elkezdtem már csak ezt csináltam. Nem szedtem csak táplálékkiegészítőt. Gyorsan fejlődtem, de nem a nagy tömegre mentem, hanem a jól kidolgozott testre. Egyéb okok miatt 4 év után abbahagytam. Am heti 3 szor jártam edzeni. A 190cm hez voltam 110kg. Pont jó volt. Azóta eltelt 8év minimális sportolással. Most évek óta fix 105kg vagyok. Mondjuk már nem fér bele az időmbe hogy rendszeresen járjak edzeni, de kb 2-3 hónap alatt ott folytathatnám ahol abbahagytam.
2011. nov. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zakathol ***** válasza:

A "Mennyi idő telt el, amíg elkezdted látni az eredményt" és a "Mennyi idő alatt gyúrtad ki magad" azért nem ugyanaz...


A kérdésedre válaszolva: 4-6 hónap alatt - tudatos táplálkozással, edzésintenzitással és regenerálódási idővel - simán meglátszódik.

Ahhoz pedig, hogy "kigyúrd" magad 1-2 év minimum szükséges, de ez is mind egyénfüggő.


Általánosságban: Az, hogy ki mennyit fejlődik adott idő alatt az a genetikai adottságokon is múlik.

2011. nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy ki mennyi idő alatt gyúrja ki magát, elég relatív kérdés. Függ a céltól. Mivel nekem versenyzői céljaim vannak a jövőben, így egyhamar biztos nem fogom elérni azt amit szeretnék. Mikor látszódott? Az első hónap után már javult a testtartásom, az izomzatom kb fél év után kezdett alakulni. Most így kicsivel több, mint egy évvel a hátam mögött, már azért látszik szépen, az előző évhez képest.
2011. nov. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!