Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi Idő alatt lehet kigyúrn...

Mennyi Idő alatt lehet kigyúrni magad testtömeg növelővel és minden nap 30perc - 1óra gyúrással?

Figyelt kérdés
mármint mennyi idő alatt lehet észre venni hogy izmosodsz ? mert kb 1 hete kezdtem el az edzéseket fekvőtámasz felülés stb.. jövöhéttől testtömeg növelőt is szedni fogok és sulyzózni is és persze az étkezésre is odafigyelek majd és mennyi idő alatt lehet elérni változást ilyen rend mellett?
2011. ápr. 9. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

fekvőtámasszal soha!

nehéz súlyzós edzés,napi fél kiló csirke vagy hal,rizzsel,zöldséggel,edzés után turmix-al,2 év elég 1 alap jó izomzathoz!

2011. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

tömegnövelő helyett egyenlőre ezt a terméket ajánlanám sok szeretettel:


[link]

2011. ápr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

GreenTea


Így van, az alapismeretek kellenek először. Amit rendnek nevezel, az még csak elképzelés. Nagyon sokat kell azért dolgoznod, hogy "kigyúrt" legyél!

2011. ápr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem fekvőtámasszal mell,tricepsz és a hátizmokat lehet erősíteni alapvetően kell a mellizomhoz és a tricepsz fejlesztéséhez.. és sulyzózni szeretnék a bicepsz fejlesztés érdekébenis. hogy minden fejlődjön szépen.
2011. ápr. 9. 18:15
 5/11 anonim ***** válasza:

inkább olvass! comb,váll,hát,vádli..stb hol marad?

fekvőtámasz pics@! nem fogsz fejlődni

2011. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én csak bizonyos részeket szeretnék fejleszteni nem "tipikus testépitést szeretnék" hanem pl: mell,has,tricepsz,bicepsz,váll,hát ezeket szeretném fejleszteni jobban mert ott vagyok alul fejlett comb vádli teljesen rendben van azokkal nemszeretnék semmit kezdeni amint mondtam csak a felső testemet szeretném "fejleszteni"
2011. ápr. 9. 18:35
 7/11 anonim ***** válasza:

ez a minimum

[link]

2011. ápr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
látszik hogy hülye vagy hozzá mint béka a programozáshoz, szerintem hagyd a f@szba...
2011. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Edzőterem, normális kaja, megfelelő tápkiegek, és pihenés. Úgy olyan 2 év alatt össze lehet hozni egy normális fizikumot.
2011. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem a fekvővel nagyon jól ki lehet magad edzeni mellre és tricepszre!! melyikőtök tud pl. 3X35 egykezes fekvőt megcsinálni?? Én nekem megy és nagyon komoly kinézet is van mellé viszont igazuk van azoknak akik aszt mondják hogy kell lábra is edzeni! Ha edzel edz minden izomra!!! Mert nem elég csak nagy mellkas,felkar, vagy has kell a többire is!!!!
2013. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!