Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon durva ez a testmagasság...

Nagyon durva ez a testmagasság és testtömeg?

Figyelt kérdés

14 lány vagyok.

160 cm magas és 57 kg.


2011. szept. 6. 05:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem,az a durva,hogy ilyen kérdéseket teszel fel!
2011. szept. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem átlagos.:) Esetleg próbálj meg sok gyümölcsöt, zöldséget, sovány párolt húst és egészséges ch-t (barnarizs, barnakenyér, stb) enni, és hanyagolni a cukros üdítőket, kajákat, és a zsíros dolgokat.

Ha nem sportolsz kezdj el valamit sportolni, de drasztikus diétára itt semmi szükség!!!

ha zavar rajtad egy pár kiló, az a fentebb említett módszerrel simán lejön rólad :)

2011. szept. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Irigyellek. Én 158 cm vagyok és csak 44 kiló. Nem cserélünk?
2011. szept. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Az igazság az, hogy enyhén túlsúlyos vagy.

[link]


Nem tragikus, mozgással és odafigyeléssel ledolgozható. Ami igazán fontos, hogy semmiképpen ne hízz tovább.


Megjegyzés: nem mindegy, hogy az 57 kg az zsír vagy izom rajtad, ha heti 5-ször edzel, akkor valószínűleg izom, és az jó. Ez a kalkulátor nem veszi figyelembe az egyedi jellemzőket, átlagos eredményt ad.

Ha átlagosnak érzed magad, vagyis pl. nem vagy sportoló, akkor ez enyhe túlsúly.

2011. szept. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Gyakori Válaszadó! Így vagy tökéletes, másnak ne higgy, ha ellenkezőjét állítaná. ;)


Te pedig kedves kérdező így is jó vagy, de ha szerinted nem, sportolj, mozogj valamit!

2011. szept. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
09:16 -nek van igaza...ha sportolsz nem gáz, ha nem sportolsz, akkor bizony túlsúlyos vagy
2011. szept. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kicsit pufók lehetsz, de nem vészes. Sporttal és egészséges táplálkozással fogyni tudsz 7 kilót.
2011. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

Bírom, mikor amúgy tök normális adatokkal kiíródnak ilyen kérdések...

Természetesen amíg nem láttunk, nem tudhatjuk, de lehetsz ezzel a súllyal formás, csinos, és lehetsz löttyedt is, de alapjaiban most csak 2 szám van előttünk...)

Az a durva, hogy ilyen kérdések íródnak, akkor az, mit kérdezzen, aki 160 cm és mondjuk 95 kg?

(Nem magamra értem, de a lényeg talán átmegy...)

2011. szept. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem durva, normális, egészséges. Esztétikailag is max egy-két kiló mínusz kellene, nem több.
2011. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
KIBA DÚÚRVAAA!
2011. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!