Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon durva ez a testmagasság...

Nagyon durva ez a testmagasság és testtömeg?

Figyelt kérdés

14 lány vagyok.

160 cm magas és 57 kg.


2011. szept. 6. 05:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanezek az adataim és kilátszanak a bordáim. Szóval tényleg nem mindegy, hogyan oszlik el, vagy milyen a csontozatod.


14 éves vagy. Még rengeteget fogsz változni. Én 14 évesen kisebb súllyal nagyobb darabnak néztem ki, mint most.


A mozgás viszont sosem árt, amikor elkezdtem fizikai munkát végezni, azt vettem észre, hogy a súlyom állandó, de már egy számmal kisebb ruhákat kell vásárolnom magamnak.


Táplálkozásban pedig annyit változtass, hogy hagyd el a felesleges nasikat, és a cukros üdítőket. Én úgy adtam le anno 10 kiló felesleget, hogy csak ennyit tettem: nincs nasi, nincs cukros üdítő, édes péksüti helyett tartalmas szendvics reggelre, sovány felvágottal és sok zöldséggel.

És elkezdtem mozogni.


Semmi koplalás. Nem is tesz az jót a szervezetnek, egy fejlődő szervezetnek pedig végképp nem, szóval el se kezd.

2011. szept. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Képet nem tennék fel, vissza lehet élni vele, és nem akarom, hogy rám ismerjenek.
2011. szept. 18. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!