Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan szeded össze magad...

Hogyan szeded össze magad sportolás előtt?

Figyelt kérdés
Bármely sportágról van is szó, de ha lehet csak olyanok irjanak, akik már jóideje eredményesen sportolnak. Nem kulcsavakra vagyok kiváncsi (pl: koncentrálj, hanem arra, hogy mire gondoltok, hogyan csináljátok pontosan, hogy eléritek a határaitokat.
2010. nov. 17. 15:52
 1/5 anonim válasza:
En testépítéssel foglalkozom már jo pár éve....nézd én minden torna elott leulok egy 5-10 percre és a fejemben lejátszom az egész edzésemet....nyugottan minden mozdulatot eltervezek, lejátszom a fejedben..felkészulok.lemegyek a terembe és képes vagy magadbol a maximumot kihozni...minden gyakorlat utan piheneke és csak arra osszpontosítok hogy mi lesz a kovetkezo gyakorlat hogy tudom a legjobban megcsinalni...Nagyon sok mulik azon, hogy MI zajlik a fejedben...tervezd el és valositsd meg..tobbet tudnak segíteni ha konkrét sportágot írnál le, hogy milyen sportra gondolsz te :) de hát..reméllem hogy ezzel is segítettem egy kicsit :)
2010. nov. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is kondizni járok, de nem rég, csak 3 éve. Én örömmel megyek eddzeni, de ha nincs kedvem, gépen megnézem az általam célnak kitűzött testet és mondogatom magamnak, ha lusta vagyok sose érem el. Eddig bejött.
2010. nov. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is kondizni járok a jó 190cm mellett, aztán iskolában van egy gyerek aki 2méter és elég durván ki van gyúrva:D elég látnom már motivációt ad hogy minimum úgy kéne kinéznem:) ja meg edzés előtt valami kemény rock vagy rap :D
2010. nov. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Küzdősport edzés előtt arra gondolok,hogy a Világ tele van bunkó paraszt,tiszteletlen emberekkel,ezért kell csinálnom,mert az elkényelmesedett,de önismeret nélküli emberek többsége csak akkor ébred fel,ha fizikailag bántalmazzák.És engem is kizökkent a monotóniából egy rohadt nagy állas edzésen.

Konditerembe meg fiatal korom óta járok,mostanában inkább este.Leginkább az motivál,hogy két választásom van,otthon barátok köztözök a bnőmmel,vagy elmegyek a terembe.A bk-től sajnos görcsöt kapok,uh inkább megyek edzeni.

2010. nov. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én hosszútávfutásban jeleskedem. Maratont is futok elég rendszeresen csak úgy magamtól terepen, hegyekben, hidegben, melegben, társaság nélkül. Érdekes, de nem igazán tudok válaszolni a kérdésre. Talán annyi, hogy szeretem a futást, szeretek kint lenni a természetben, szeretem figyelni az időjárás változásait, a tájat stb. Nekem nem kell ehhez annyira ösztökélni magam, mert belülről jön, hogy mennem kell, hogy csinálnom kell, úgy mint Forest Grumpnál. Az azért számít, hogy megyek valahonnan valahova. Van egy célom, pl. hogy eljussak Eszergomból mondjuk Pilisborosjenőre, és aztán büszke vagyok rá, hogy megcsináltam. Ennyi.
2010. nov. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!