Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok! Szoktatok tornadresszb...

Lányok! Szoktatok tornadresszben tornázni?

Figyelt kérdés

Én igen mert kényelmes nem fázik a derekam nem kell félnem hogy villantok. Nálunk nem kötelező osztályban kb 2 en hordjuk ezt persze veszünk fel rá pólót nadrágot is. De sokan lenézek ez miatt, de ez most lényegtelen.

Van aki még ebben tornázik? akár kötelező akár nem, esetleg otthoni tornánál vagy más egyéb sport miatt? Kort is írjatok. Köszönöm.


2011. nov. 14. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem szoktam, max. általános első 4 évében hordtam ilyesmit. Ha Neked kényelmes, akkor ne izgasd Magad emiatt.


egy öregasszony

2011. nov. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha veszel rá pólót, nadrágot, akkor nem gáz.

Viszont ha csak abban vagy, akkor szerintem igen.


f

2011. nov. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 N0rbi04 ***** válasza:
Miért lenne? Nem kell velük foglalkozni. Torna közben kényelem a szempont nem az, hogy divatolj. Inkább az a ciki, hogy télen kivan sok csaj dereka, aztán meg sírnak, hogy felfáztak.
2011. nov. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!