Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fejkörözéssel, bólogatással...

Fejkörözéssel, bólogatással lehet tokát izmosítani?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, sajnos elég nagy tokával rendelkezem. Nem emberi az arcom...fogyózni nem tudok mert nincs időm. Sportólni sem. Viszont az irodában ahol dolgozok ezt meg tudnám csinálni. Egy netes portálon javasolták. A sok bólogatás fogyaszt és izmosítja az arcot. Sőt! Ha a mozgás mennyisége elég sok, komplex fogyás is előidézhető.

2011. nov. 11. 11:24
 1/8 dirtboy ***** válasza:

:) ez jó volt,meg mosolyogtatott

válaszom felejtsd el az ilyen baromságokat

2011. nov. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Zakathol ***** válasza:

24 évesen több eszednek kéne lennie ennél...


Nincs "időd" diétázni? Ez a leggyengébb kifogás amit valaha hallottam.... Enni azért jut idő nem? Akkor diétázni is! Csak ne azt edd amit eddig...


Sportolni nincs időd? Mondjuk munkába ne autóval/busszal menj, hanem ha megoldható akkor biciklivel/gyalog. Ez már sokat segítene. Nyilván ha messze van a munkahely akkor ne gyalogolj le 20 km-ert, de egy kis fogyáshoz egyáltalán nem időre van szükséged hanem rohadt tenniakarásra.


Ha az időre fogod, akkor rég rossz az egész.

2011. nov. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 walholl ***** válasza:
Önmagában is tudom mozgatni a nagylábujjam. Biztos azért vastagabb, arra többet gyúrtam. Márcsak a fülcimpámmal kéne ekzdenem valamit.
2011. nov. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem,nem lehet,ez egy marhaság.csak diétával és mozgással fogsz fogyni hatásosan,egységesen a testzsírodból,és nem csak tokából.ha csak azt írnád,hogy csak sportolni nincs időd,azt még megérteném,de azért te is tudod,hogy ez inkább csak kifogás.a fogyózáshoz meg nem értem mi köze az időnek.....

(Azért titkon reménykedem,hogy kiírod,hogy csak vicc volt a kérdés....)

2011. nov. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 escrogar ***** válasza:
ez troll kérdés. ilyen hülye nincs.
2011. nov. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez tényleg csak fake lehet.

Ha nem az, akkor kedves kérdező,könyörgök, ne szülj gyermeket! Ezt a vérvonalat nem kéne továbbvinni!

2011. nov. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. nov. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, mert akkor minden rocker arca sovány meg izmos lenne :D
2011. nov. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!