Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha súlyzózom...

Miért van az, hogyha súlyzózom meg sem izzadok, viszont ha?

Figyelt kérdés

saját testsúlyos edzés végzésénél meg elég izzadt vagyok, és jobban érzem magam kifáradva, mint súlyzózásnál. Pl. ha lenyomok 50-60 fekvőtámaszt jobban érzem, mintha melleznék padon. Pedig 62kg vagyok és nagyjából 40kg-mmal szériázom, és elfáradni elfáradok, viszont csak a kezem, és a mellizmomat nem is érzem. Igazából fekvő közben sem annyira, de ott jobban. Pedig szabályosan csinálom, a fekvőt mindenképpen, de a mellezést is. amikor pedig padon edzem a lábam, azt se igazán érzem, mikor meg guggolásokat végzek és a vádlimat edzem (a gyakorlat nevét nem tudom) úgy, hogy lábujjhegyre állok aztán vissza le és ezt ismétlem, akkor is az jobban kifárasztja a lábam, mint a gép. Pedig a mellizom elférne rajtam, mert nem sok van.

16/F


2011. nov. 4. 15:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
hát ma próbálgattam, már szélesebben fogtam, így nem éreztem annyira a vállam, viszont a mellizmomat se éreztem nagyon feszülni, és elfáradva sincs... nem tudom mit ronthatok el még mindig.
2011. nov. 4. 22:13
 12/12 dirtboy ***** válasza:
kérj meg egy nagydarab csávót a teremben hogy nézze már meg a nyomásodat és mondja el hogy mi a hiba,én ezt így neten nem tudom neked megmondani hogy mit csinálsz rosszul
2011. nov. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!