Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ellehet már...

Szerintetek ellehet már kezdenem? (lent)

Figyelt kérdés
164 cm magas 51kg-s srác vagyok. Nagy bajom nincs, csak engem nagyon zavar, hogy van hasam. Nem vagyok elhízva csak ,,erős" vagyok. Tehát nem olyan mint az átlag csak széltébe picit nagyobb. Elkezdhetek kis mértékben kondizni itthon, multifunkciós kondigéppel? Vagy mit ajánlotok? Köszi szépen a válaszokat előre is! 13/f :)
2011. okt. 24. 20:24
 1/5 dirtboy ***** válasza:

a multifunkciós kondigépen való kondizástól nem fogsz lefogyni.

ahhoz más kell de 13évesen még korai azzal foglalkozni,elég ha csak sokat mozogsz.

már ha ez a célod,nekem az jött le hogy az a cél.

2011. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen, valóban az a cél, hogy kicsit ledobjak.. lehet rossz kategóriába írtam, de ez nem annyira lényeg.. heti 2 tesi óránk van mást nagyon nem csinálok... lehet ez a baj?:O

mert néztem már netem a testtömeg indexem, az elvileg jó...

2011. okt. 24. 20:36
 3/5 dirtboy ***** válasza:

az jó,164cmhez bőven jó az 51kiló, fontos a súly eloszlása is de 164cm en 51kiló sehogy nem tud úgy eloszlani hogy túlsúlyosnak nézzél ki.

nem kell aggódnod a súlyod miatt,még gyarapíthatod is.

2011. okt. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
20:43-nak szánom: az lehet, hogy a súly eloszlása is számít de az a gáz, hogy a hasam nagy meg a mellbimbóm kivan dudorodva.. vagy az csak lehet a hormonoktól van. nemtudom
2011. okt. 24. 20:46
 5/5 dirtboy ***** válasza:

mind a két komment tőlem van. /dirtboy/

és biztos hogy számít az eloszlás.

hány centi a hasad kerülete köldök magasságban és a medencéd kerülete?

az hogy hogy áll a mellbimbód az lényegtelen,az változó mindenkinél.

ha fázol akkor is hegyes, lényegtelen egyébként, nem kell a mellbimbóval foglalkozni.

2011. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!