Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Növésben vagyok gyúrhatok?

Növésben vagyok gyúrhatok?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok 173Cm magas és 65 Kg gyúrhatok vagy ha nem akkor mien sportot ajánlotok amiben erősödhetek elsősorban comb,vádli,biepsz tricepsz hátizom vállizom ezekre akarok erősödni
2009. máj. 2. 15:13
1 2
 11/13 anonim válasza:

"Figy okostojás! Műizom nincsen, tudod általános iskolában be kellet volna járni biológia órára..."


Én nem értek a gyúráshoz, de azt hallottam, azt az izmoz hívják műizomnak, ami csak a gyúrással lett felszedve. Tehát az ilyen izomra hétköznap nem lenne szükség, mert mellette nem sportolnak semmit, ha abbahagyják a gyúrást, eltűnik. A kérdező meg, gondolom, nem ilyet akar, hanem egy stabil izmos testalkatot, amivel majd lehet hódítani.

2009. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
hehe:D igen mert ha a focizást abbahagyod akkor 1 év után is ugyanolyan formában lennél mint amiko focizol, mert ha versenyszerűen úszol és abbahagyod 1 év múlva ugyanúgy tudnál teljesíteni a vízben. végülis az összes sportágban kötelező kiegészítő a konditerem látogatása. biztos azért,h műizmuk legyen és az ellenfél megijedjen mert semmi másra nem jó:D
2009. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

nem,nálunk 14 éves/50-55 kilós minimum/ alatt nem engedtek senkit súly alá feküdni,mert azt mondták h akk megáll a növésben...előtte pedig csak saját testsúlyos kondit engedtek/fekvőtámasz,húzódzkodás,felölős stb../

7 éve sportolok versenyszerűen szóval tudom miről beszélek...kezd az alapokkal,ússz ,fuss stb..,még ráérsz

2009. máj. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!