Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Növésben vagyok gyúrhatok?

Növésben vagyok gyúrhatok?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok 173Cm magas és 65 Kg gyúrhatok vagy ha nem akkor mien sportot ajánlotok amiben erősödhetek elsősorban comb,vádli,biepsz tricepsz hátizom vállizom ezekre akarok erősödni
2009. máj. 2. 15:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen EDZHETSZ konditeremben. De nem úgy mint a vadállat és nem össze vissza. Személyi edzővel edzhetsz, aki megfelelő képesítéssel bír. Nekem a TF és fitness company edzőkről már kialakult sajnos egy rossz véleményem úgyhogy őket nem ajánlom. Sajnos a teremben sok veszélyforrásnak vagy kitéve és mivel fiatal vagy ezért nem hinném, hogy tudsz komolyan fegyelmezetten edzeni. Ha elmész az uszodába ott nem eshet rád semmi meg nem is tudsz nagyon mit elbaszni. De a konditermi edzés az izmok formálásának legjobb módja.
2009. máj. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gyúrj..., de leginkább tésztát anyukád felügyelete mellett... Komolyra fordítva a szót: felesleges ennyi idősen edzőterembe menned. Ott még kétes személyekkel is találkozhatsz; szóval MÉG nem neked való. Ha ilyen magas vagy, menj inkább kosarazni. Kiváló sport és növeli a rugalmasságodat is.
2009. máj. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért kik azok a kétes személyek az edzőteremben? Ne aggódj egy ilyen teremben tuti nem lesznek ilyen alakok. A fejlődéshez elhivatottság kell és normális élet. Az éjszakai emberek általában 2 hét után feladják. De ilyen alapon ne is lépj ki az utcára mert rossz arcokkal találkozhatsz:D
2009. máj. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köazönöm a válaszokat de kondiba nem nagyon tudok elmenni mert a környéken nem nagyon van csak 20-30 Km-re
2009. máj. 2. 18:58
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg a tésztát szokás gyúrni te szlengcsászár...

No de azzal hogy napi 30 felülést meg 20 fekvőtámaszt csinálsz még nem lesz bajod sőt ha kicsit többet az is jó...megerősödsz, de most testépíteni ne kezdj, először is mert azok a dagadó hatalmas műizmok amivel valószínűleg a hímtag apró méreteit kompenzálják undorítólak...

Legyél erős, legyenek kemények az izmaid de ilyen bodybeelding baromságba ne kezd...otthoni klasszikus gyakorlatok tökéletesek...

2009. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
persze h edzhetsz, vörös zoli is 13 évesen kezdte azt nézd meg hol van most :D
2009. máj. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Én a helyedben nem gyúrnék... inkább menj el valamilyen edzésre... de rajtad áll...
2009. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Tényleg a tésztát szokás gyúrni te szlengcsászár...

No de azzal hogy napi 30 felülést meg 20 fekvőtámaszt csinálsz még nem lesz bajod sőt ha kicsit többet az is jó...megerősödsz, de most testépíteni ne kezdj, először is mert azok a dagadó hatalmas műizmok amivel valószínűleg a hímtag apró méreteit kompenzálják undorítólak...

Legyél erős, legyenek kemények az izmaid de ilyen bodybeelding baromságba ne kezd...otthoni klasszikus gyakorlatok tökéletesek..."


Na látom megint megjött a szokásos okosköcsög....

30 felülés 20 fekvőtámasz? Nevetséges... Ez még a Nők Lapjában, meg a kiskegyedben elmegy, de a való világban édeskevés. Ennél egy tesiórán többet csinált az ember anno, ha jól emlékszem...

Dagadó hatalmas műizmok?

Figy okostojás! Műizom nincsen, tudod általános iskolában be kellet volna járni biológia órára... A hatalmasról meg annyit, hogy ahhoz kell 8-10 évnyi rendszeres kemény edzés megfelelő táplálkozás mellett és ha a genetikád is úgy akarja talán izmos leszel.

A hímtag apró méreteit kompenzálják? Csak az lehet testépítő akinek kicsi a pöcke? Mondjuk egy 80cm-es comb mellett még a 30-as dákó is kicsinek hat... Erre még visszatérek.

Az otthoni gyakorlatok tökéletesen elegek?

Amennyiben van otthon konditermed biztosan.

Amellett hogy egy rakat izomcsoportot nem tudsz megmozgatni, még meg sem tudod terhelni őket, pedig én ha jól tudom az izomnövekedéshez az kell, meg megfelelő kaja...


Kedves válaszoló csak pár megjegyzés a részedre:

Ilyen korlátolt embert régen nem láttam. Gyakorlatilag sztereotípiát sztereotípiára halmozol miközben konditermet még messziről sem láttál. Továbbá a biológia tudásod gyakorlatilag ezen a téren kritikán aluli. Ezek után már csak azt nem értem, hogy mire fel ez a nagy közléskényszer?

Csak nálam divat az hogy nem dumálok bele olyan dolgokba amikhez nem értek?


És hogy a kérdésre is válaszoljak:

Lemehetsz konditerembe, de kérdd edző segítségét. Ne menj el a súlyokkal a végletekig, figyelj oda a gyakorlatok lassú és pontos végrehajtására, illetve nagyon figyelj oda a sérülésveszélyes gyakorlatoknál. Nem fogsz megállni a növésben meg ilyen baromságok. AZ a lényeg hogy mindent ésszel! Majd 17 éves korod környékén rámehetsz keményen de addig csak moderáltan mert a csontok, inak, porcok még nincsenek 100%-osan kifejlődve, és még annyira nem viselik jól a terhelést, bár ez inkább hozzászoktatás kérdése. Ami még nagyon fontos az a kaja. Vicces, de 70%-ban ezen múlik a dolog. Szóval ha úgy döntesz, hogy lemész akkor mindenképp kérd ki a terem vezetőjének a tanácsait mind edzés mind kaja téren.

2009. máj. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
figy ha magasabb szeretnél lenni akk ne mert akk nősz magasabbra h olyan mozgást végzel amihez nagyon sok oxigén kell de a gyúrás nem ilyen ettől nem fogsz olyan magasra nőni azt javaslom hogy gyúrj de úgy hogy mellette mondjuk focizol
2009. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
igen a sok focista tényleg magas:D hogy lehet ilyet mondani, h a növéshez oxigénben gazdag sport kell:D bár te lennél az edzőm kész kabaré lenne az edzés veled:D
2009. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!