Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrhatok-e, amikor még...

Gyúrhatok-e, amikor még növésben vagyok?

Figyelt kérdés
16/f/191cm/74kg vagyok. Azt mondják, hogy még fogok nőni, és így nem lenne jó, ha már komolyan gyúrnék. Azt mondják, ilyenkor inkább biciklizzen, ússzon, kiránduljon stb. az ember. Szerintetek?
2009. ápr. 26. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

Igazuk van.

Amúgy minimálisan gyúrhatsz,de ne komolyan.

2009. ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
lehet gyúrni csak óvatosan, nem a végletekig elmenve.
2009. ápr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
miért ne edzhetnél? 16 évesen már a legtöbb testépítő, erőemelő edzett sőt náhényuknak már volt 1-2 éves konditermi rutinjuk. Az, hogy fogsz még nőni az igaz, de akkor ennyi erővel a gravitációt is megkell szüntetni magad körül hiszen az is hatással van rád a nap 24 órájában. Most heti 3óra konditerem nem árt semmit. Főleg,h ott a kb a gyakorlato 20% ami olyan irányból ér ami az ingen okos emberek szerint megállít a fejlődésben. És ha hiszel is nekik azokat a gyakorlatok el is hagyhatod.
2009. ápr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
17évesen beáll a csontosodás addig télleg nem ajánlott de utána már bátran belekezdhetsz
2009. ápr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem se gyúrjál még komolyan, az úszás is nagyon hatásos tud lenni, szerintem várj még egy picit vele.Van egy barátom, aki szintén túl korán kezdett el gyúrni, azt mondták neki, ha várt volna még egy két évet akkor még 10 cm-t nőtt volna.És ez nem hülyeség!És igen, akiknek már 16 évesen van 1-2 év konditermes rutinjuk, azok lehet hogy versenyeket nyernek, de nem is nőnek nagyobbra!Na de ez csak az én véleményem...
2009. ápr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
hát igen a testépítők mind alacsonyak:D Néz meg az elit testépítőket mind 180cm felett mozog. Az hogy a haverodnak azt mondta,h még nőhetett volna 10cm-t ennyiből én meg az mondom,h a haverod még nöhetett volna 30cm-t is:D Szóval ezt nem lehet megállapítani és ha valaki mond vmit az aztán tényleg igaz akkor:D Jó lehet,h ha egy gyerek 12 éves korától óriási súlyokkal dolgozik értelmetlenül jobbra balra heti 7nap napi 2-3 órát akkor pár centivel megrövidül. De ha valaki normálisan csinálja heti 3szor 1 órát normális súlyokkal és normális gyakorlatokkal akkor csodákat fog elérni. És nem lesz olyan cingár mint az úszok vagy egyéb sportolok. Minnél elöbb kezdi annál jobb!
2009. ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

".Van egy barátom, aki szintén túl korán kezdett el gyúrni, azt mondták neki, ha várt volna még egy két évet akkor még 10 cm-t nőtt volna.És ez nem hülyeség!És igen, akiknek már 16 évesen van 1-2 év konditermes rutinjuk, azok lehet hogy versenyeket nyernek, de nem is nőnek nagyobbra!Na de ez csak az én véleményem..."


Városi legenda csak még senki nem bizonyította...

2009. ápr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre én vagyok a bizonyíték . 14 évesen már rendesen gyúrok , és 186 cm magas vagyok :D Én nem tapasztalok semmi negatívat .
2009. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

gyúrhatsz max a gerincterhelőket vedd ki. (guggolás, nykaból nyomás stb)

Vörös Zoli is 13 évesen kezdte azt most 190 centi meg 130 kiló :D

2009. ápr. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! A 17:19-es válaszolónak... lehet, h nőhetnék még, de nézd meg, mit írtam: 191cm vagyok már most, szóval én nem szeretnék már nőni. Köszi szépen a guggolós ötletet is, mert tudtam, hogy azzal valami gond lehet. Pláne, hogy állítólag van egy kicsi gerincferdülésem is. Na, de akkor többen azt mondjátok, hogy simán gyúrhatok már.
2009. ápr. 27. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!