Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meg állhatok a növésben?

Meg állhatok a növésben?

Figyelt kérdés
Januárbanleszek 15,162-3 cm vagyok és heti 3 edzéstől meg állhatok a növésben?Kis súlyokkal persze.És heti 3nak van értelme?hétfő szerda péntekre gondoltam.
2011. szept. 14. 18:40
 1/4 dirtboy ***** válasza:

ne aggódj emiatt,mehet az edzés és igen van értelme heti 3 edzésnek.kezdőknek egyébként is heti 3 teljes testes edzés kell.

kaja legyen edzéshez igazítva /tömegnövelő étrend/ hogy legyen valami haszna is ne csak a súly emelgetés izom meg nuku.

itt egy link ami a hasznodra válhat

[link]

2011. szept. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 escrogar ***** válasza:
nagy súlytól sem áll meg a növés
2011. szept. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

nem lesz semmi bajod csináljad ahogy csak birod

www.body.builder.hu


ezt olvasgasd

2011. szept. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Butaság, hogy megállnál a növésben. Én például kézilabdázom két éve (lány) és mielőtt elkezdtem egy jó középső voltam a tornasorban, meg azelőtt is egész életemben középmagas voltam, most meg egy ember áll előttem, az ikertesóm, aki szintúgy kézizik mint én :P ;) Ő mondjuk alapból magas, de én nem, sokan mondják, meg én is érzem, hogy ezt a kézilabda "tette" :)
2011. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!