Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Por nélkül lehet nagy izmokat...

Por nélkül lehet nagy izmokat szerezni?

Figyelt kérdés
2-3 hete kezdtem súlyokat emelni. Az egyik ismerősöm azt mondja, ha benga nagy izmokat akarok, akkor mesterséges proteineket kell vennem és használnom. Tényleg kell?
2011. okt. 5. 21:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
kur.va fehérjedúsan táplálkozik "..És szinte alig van hús az étrendemben.."
2011. okt. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jelenleg teljesen rosszul táplálkozik, én csak azt mutattam meg, hogy helyes táplálkozással, és kitartó edzéssel milyen szintet érhet el egy két év alatt. Megfelelő alapokról építkezve persze.
2011. okt. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
^.^
2011. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Jólvan b*sszátok meg!

Kérdeztem valamit és kész. Nem vagyok vega és nem coxolok, sz'al kussolj.

2011. okt. 6. 16:55
 15/15 anonim ***** válasza:
Miért vagy ilyen támadó?? Kérdeztél valamit én meg válaszoltam mert segíteni akartam! Elhiszem hogy nem vagy vega egy szóval nem mondtam hogy az lennél, vagy bármi sértőt, csupán annyit hogy fehérjedúsan( sok hússal) kell táplálkozni ha izmosodni akarsz.. és megmutattam hogy kábé milyen külsőt lehet mesterséges proteinek nélkül elérni, ami szerintem például baromi jó külső én pont ilyet céloztam meg magamnak, mert én se nyomatok semmit.
2011. okt. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!