Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Por nélkül lehet nagy izmokat...

Por nélkül lehet nagy izmokat szerezni?

Figyelt kérdés
2-3 hete kezdtem súlyokat emelni. Az egyik ismerősöm azt mondja, ha benga nagy izmokat akarok, akkor mesterséges proteineket kell vennem és használnom. Tényleg kell?
2011. okt. 5. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

ha meg tudsz enni 5-7 kiló húst naponta akkor nem kell.

Az izmot valamiből építenie kell a szerveztnek. Protein kell hozzá

2011. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
0%
Viszont szerintem olvasgass neten a 'gyúrós porokról' és mellékhatásaikról.
2011. okt. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

de sz@r :DD

milyen mesterséges protein? te valami kutatólaborból jöttél?

utolsó válaszoló, te gondolom nagyon sok mellékhatásról olvastál, eltaláltam? :D

2011. okt. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"Viszont szerintem olvasgass neten a 'gyúrós porokról' és mellékhatásaikról."

a fehérjének, vagy természetes aminosavaknak milyen mellékhatásai vannak?

2011. okt. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem, ne kutatólaborból jöttem. És szinte alig van hús az étrendemben. Úszok meg fekve nyomok meg ilyenek.
2011. okt. 5. 22:21
 6/15 anonim válasza:
2011. okt. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Tyler913 ***** válasza:

:)

A proteinporok semmivel sem mestersegesebbek,mint barmilyen etel,amit megeszel,egyszeruen csak konzentralt tapanyagok.A tejsavot peldaul,mint a neve is mutatja,tejbol vonjak ki,nem szintetikus,semmi bajod nem lesz tole.

Az nem igaz,hogy ilyesmik nelkul nem lehet fejlodni,de nagyban megkonnyitik az eletedet,hiszen konnyebb 2-3 turmixot bedobni,mint plusz fel kilo hust megenni (persze szilard taplalek az alap,a kiegeszito,mint neve is mutatja,kiegeszit).

2011. okt. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

kérdető, alig eszel húst. ez úgy általánosan elég nagy probléma, de hát nem vagy egyedül vele :D

mindegy, vega testépítők is vannak, azt senki nem mondta, hogy egészséges, de van izmuk.. szója powaaa és a kox :D

2011. okt. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
lehet, a hentesboltban.
2011. okt. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Tényleg attól függ mit szeretnél elérni, egészséges szép fitt sportos külsőt el lehet érni, táplálékkiegészítők nélkül is, de testépítői eredményeket biztosan nem.

Ha lelkiismeretesen edzel és fehérjedúsan táplálkozol és van egy jó alapod, akkor egy két év alatt elérhető egy ilyen külső: http://www.youtube.com/watch?v=Ze_nOP3aYks

2011. okt. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!