Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Félhonap kihagyás után?

Félhonap kihagyás után?

Figyelt kérdés
Szóval félhónapos szünetemet töltöm sajnos kényszerből. Nem voltam kb 15-18 napja edző terembe pénz fogytában vagyok:D. És igazából most egy elég szar lelki állapotom is van. Na szóval már gondoltam arra is, hogy abba hagyom, de már régóta csinálom és tudom, hogy az elismerések amit kapok megérnek napi 1-2 órát a teremben. De sajnos mostnában igencsak időszűkébe vagyok és már mondtam is, hogy lelkileg :/ na szóval gyenge vagyok most és hiányzik az ambició. A szünet szünet elején 95 kg voltam izmos állagú most meg 97 nagyobb lett a hasam sokkal amit meglepődtem mert 2 kg nem sok :S itthon húzodszkodok de kevés..de semmiképp nem akarom abba hagyni. Ti ilyenkor hogyan áltok újra neki:D mert vicces tudom de elégszarba vagyok lelkileg..valami ambicó jól tudna esni.
2011. szept. 22. 18:23
 1/2 dirtboy ***** válasza:

én is most pont ilyen cipőben járok,ma is csak az segített rajtam hogy ép kaptam egy állás ajánlatot.

nem tudom mi a megoldás ilyenkor,ha nem tudom tartani a kajámat akkor én leállok az edzéssel addig még nem rendeződnek a dolgok.

ilyenkor nem bírok az edzésre figyelni mert attól sokkal fontosabb dolgom van.gondolom te is így vagy ezzel.

2011. szept. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen igen...detto:/
2011. szept. 23. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!