Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők, segítség?

Testépítők, segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb 2éve edzem, huzamosabb ideje stagnálok. fehérje része mindig mérve volt, most a ch-t is növelni szeretném, hátha ebben rejlik a hiba.

Leírnám az étrendemet, tanácsokat szívesen veszek:


fehérje: 250gr tojásfehérje lé,540gr csirkemell, 250gr zsírszegény túró, edzésnapokon tömegnövelő turmix/fehéjre+bcaa+dextróz+glutamin

szénhidrát: 110gr zab, 330gr rizs,edzésnapon tömegnövelő/dextróz. ezt megtoldom még néha 50-100gr zabbal, ha éhes vagyok.

zsír: reggel délben 10g lenmag, 10g olíva olaj.


84kg vagyok. ezt az étrendet követem 2 hete, súlybeli növekedést tapasztaltam kicsit, de szerintem ez a kreatin kúrának tudható be, amit most kezdtem el. érdemes lenne emelni a ch-n? fontos lenne, hogy fejlődésnek induljak.

bármilyen tippet szívesen veszek!


köszönöm


2011. szept. 19. 19:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
tarts 1-2 hét pihenőt és esetleg válts edzéstervet.
2011. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!